Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok értetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok értetlen incel?

Figyelt kérdés
Akkora sörhasúak hogy már elmenne terhességnek is, aztán ahelyett hogy változtatni kezdene...nem ők így akarnak vékony szép partnert.
2019. dec. 28. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
"Miért van ilyen sok értetlen incel?" Mennyi a megengedett?
2019. dec. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, anyukájuk, nagynénik, és anyukák hasonló korú barátnői szerint jó partik...
2019. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Azt is kérdezhetnénk, hogy miért van ennyi dagi, túlsúlyos nő akinek még egy átlagos pasi sem elég jó? Nők valóban kevesebbet rinyálnak itt, de nekik ott vannak a barátnőik akikkel tudnak együtt sírni, hogy miért nem kellenek senkinek sem és főleg a jól kinéző pasiknak nem. Miért csak a csúnya, bolond, idős, stb. pasik találják meg őket?


Az férfiak meg általában véve nem rinyálnak így egymásnak. Itt próbálnak vigaszt találni. Ráadásul ők még azt sem mondhatják el, hogy miért csak a csúnya, dagi, bolond, idős nők ostromolják őket, mert egy férfinak általában még ennyi sem jut.

2019. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Én 195 cm magas, mellé 90 kg, vékonyabb és enyhén sportos alkatú, jóképű incel vagyok (modellkedtem is fodrászatnak, az talán elég bizonyíték a jóképűségre).


Semmi bajom a külsőmmel, a testemmel. Talán csak annyi, hogy lehetnék izmosabb, de ezért teszek azzal, hogy 2 éve edzek, azon belül 1 éve edzőterembe járok. Nem ezért vagyok incel.

2019. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Miért van ennyi agyatlan femináci?


Olyan undorító, rossz modoruk van, meg pökhendiek, és azt hiszik, majd őket fogja ezért is körbeugrálni bármilyen férfi...

2019. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanannyi incel van mint macskásnéni.
2019. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy sima tulajdonság, ami vagy van vagy nincs az emberben. Mégpedig a "Én nem teszek semmit, de ez jár nekem" hozzáállás. Még a bűnözők ilyenek sokszor, hogy nem tartják be a törvényeket, de nekik igenis jogaik vannak. Ennyi. De ez nőkre is igaz.
2019. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

"ők így akarnak vékony, szép partnert"

Biztos vagy abban, hogy csakis egy "vékony, szép partnerrel" érnék be?

Egy átlagos vagy átlag alatti nem felelne meg nekik, ha már leragadtunk a külsőségeknél?

2019. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

A vékonyság túlnyomó részt genetika (persze tudom, itt mindenki kivétel és hatalmas munkája van abban, hogy vékony), a szépség pedig szubjektív.

Viszont eddig szinte az összes ilyen "Kövér vagyok, lehet-e így csinos barátnőm?" kérdésről kiderült, hogy valójában nem férfi írta ki, csak egyesek szeretnek trollkodni. Alatta meg válaszban leoltják a "kérdezőt" és felpontozzák egymás válaszát, így van sokszor 70-80% feletti értékelésük.:)

2019. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értetlen incelből van itt sok, hanem azokból a minden incelt mocskoló embernek nem nevezhető fekáliatartályokból, akik tettetik a morálisan felsőbbrendűt csak azért, mert nekik ott a jó külső, ezáltal a szex/párkapcsolat, és nem képesek belátni hogy másoknak ez nem olyan egyszerű, mert a 10-es skála alsó felén az élet nem a lehetőségekről, az örömök megéléséről szól, hanem a lassú elrothadásról.
2019. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!