Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy incel lefekhetne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy incel lefekhetne egy nővel, de nem teszi, akkor már nem is incel?

Figyelt kérdés
Arra értem a kérdést, hogy az incel attól incel, hogy nem szexelt még soha, vagy attól, hogy nem tudott még soha. Ha lefekhetne valakivel, de nem teszi meg, akkor már nem is incel? Remélem értitek a kérdést. Ha meglenne a lehetősége szexelni, de nem teszi és így marad szűz, akkor már incelnek sem számít?
2019. dec. 17. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor már nem az
2019. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Akkor az volcel. De amugy a colibatus nemcsak a szex hianyat jelenti, ez ettol sokkal komplexebb :)


35F incel

2019. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Az incel nem attól incel, hogy nem szexelt még soha. Attól incel, hogy még nem volt nővel párkapcsolata, aminek természetesen a szex is része. Ha pl. fizetős lányokhoz jár, de nem tud nőkkel kapcsolatot kiépíteni, akkor is incel marad annak ellenére, hogy a szexet megoldja.
2019. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
3-as te vagy az aki más kérdések alatt szűznek tekinti a prostizókat, viszont a koktélért bármit bevállaló csajszikat, illetve az igencsak ronda nőket lefektető pasikat pedig Don Juanoknak?
2019. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Az incel nem csak simán szűz. Szűznek lenni szerintem egyáltalán nem gáz. Nem mindenkinek jönnek össze tini korában a dolgok, hogy túllegyen ezen a körön. És nem is feltétlenül kell.


Az incelek a felfogásuk miatt incelek. Az meg aztán nem hiányzik erre a világra senkinek.

2019. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
#4: Nem én vagyok, szerintem keversz valakivel. Akinek volt már szexuális kapcsolata valakivel, az szerintem nem szűz. Incel még ettől lehet.
2019. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy tisztában a fogalom jelentésével. Incelség nem pusztán annyi, hogy nem szexel, hanem olyan személy, aki emiatt frusztrált, kialakul emiatt nōkkel szembeni negativizáló viszonya, a sikertelensége miatt nō gyūlölō lesz, stb.


Kicsit gondold át a kérdést: Szerinted ha te megismersz egy random embert, annak a homlokára van írva, hogy sosem szexelt? Vagy mi?

Az “incel” egy megbélyegzés, olyannak lát valaki egy adott embert és erre valami oka van, ez személyiségbeli megnyilvánulások, frusztrált, extrém önbizalomhiányos, kisebbségi komplexusos vagy nōgyūlölō dumák, stb.

2019. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

#7: Még csak ez sem teljesen pontos. Az incel egyszerűen az, aki képtelen kialakítani bármilyen kapcsolatot a nőkkel annak ellenére, hogy szeretne.

A többi (frusztráltság, nőgyűlölet, önbizalomhiány) lehet ennek következménye, de nem feltétlenül van jelen. A legtöbb incel (rengetegen nem is tudják magukról, hogy azok) az első sikeres vagy részben sikeres kapcsolata után teljesen normális életet él. Akikről te írsz, azok már egy nagyon elkeseredett, szélsőséges csoport tagjai és szerencsére csak nagyon kevesen vannak. Nálunk viszont ezt a két csoportot a média és az internet sikeresen összemossa.

2019. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Maga az incel szó (önkéntelen cölibátus) is magában foglalja a magyarázatot.

Ha valakinek megvan a lehetősége, képessége ahhoz, hogy szexuális kapcsolatot létesítsen egy nővel a vonzerejét felhasználva ehhez, akkor az már nem incel.

Ha Incel Imrére rányomul a discoban egy csaj, beleül az ölébe, Imrének már áll a farka és ő ennek ellenére úgy dönt, hogy nem akar szexelni, akkor ő már tudatosan választott.


Egyébként fölösleges ilyen filozófiai mélységekbe belemenni a témával kapcsolatban. Incel az az ember, akit nem tartanak szexuálisan vonzónak a nők. Lehet itt szőrszálhasogatni, csak éppen semmi értelme.

2019. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Incel az az aki szerezne barátnőt de olyan szarul nézz ki (pl elhízott) amiért az összes nő elutasítja.
2019. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!