Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy incel lefekhetne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy incel lefekhetne egy nővel, de nem teszi, akkor már nem is incel?

Figyelt kérdés
Arra értem a kérdést, hogy az incel attól incel, hogy nem szexelt még soha, vagy attól, hogy nem tudott még soha. Ha lefekhetne valakivel, de nem teszi meg, akkor már nem is incel? Remélem értitek a kérdést. Ha meglenne a lehetősége szexelni, de nem teszi és így marad szűz, akkor már incelnek sem számít?
2019. dec. 17. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#8


Ez sem pontos. Peldaul nekem van sok noi baratom, es incel vagyok.


35F incel

2019. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11: Na akkor lassan sikerül összeraknunk, hogy pontosan ki is az incel.:) Talán még az is átjön néhány nőnek, hogy ez nem valami nőgyűlölő szektába tartozó férfiak gyűjtőneve.
2019. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az incel (involuntary celibate), aki önakarata ellenére nem tud szexelni/párkapcsolatot kialakítani nőkkel. Ennyi. Minden más csak belemagyarázás. Lehet valaki úgy is incel, hogy nem szűz. Tehát valamikor szexelt, de nem tudja megismételni (pl én ilyen vagyok).

Aki prostizik az nem incel, mivel önakaratából kifolyólag szexel más nőkkel, azaz megtöri a cölibátusát.

Az aki önként utasítja vissza a nőket, tehát lenne lehetősége szexelni, de nem teszi, az sem incel. Az volcel.

Az a férfi, aki még már lemondott önmagáról és már nem is próbálkozik, mert feladta, tehát már nem is akar szexelni, mert annyira reménytelennek tartja az egészet az a Doomer.


Az meg, hogy ki gyűlölködik a nők ellen ki nem annak semmi köze, hogy ki melyik csoportba tartozik. Az alfahímek közt is ugyanúgy találni nőgyűlölőket. Elég csak megnézni mennyi férfi veri a feleségét meg mennyi párkapcsolati erőszak van. Hagyjuk már ezt a "akinek barátnője van az jóember, akinek nincs az gonosz Sátán"

2019. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!