Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a sok incel 30 as férfivel?

Figyelt kérdés

Léteznek olyan emberek akik konkrétan úgy élnek le egy életet hogy sose volt baratnőjük? Nem bolondulnak meg?


Én 24 éves vagyok de már most ha az utcán vagy közösségi oldalon látok boldog párokat már most rosszul érzem magam hogy nekem nem lesz semmi. Mit érezhetnek a 40,35,50 éves stb ronda , mindig elutasított emberek ?


2020. jan. 7. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Pedig biztos vannak itt lányok, akik tudnak rajtatok segíteni :D
2020. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Én 39 éves vagyok, a kinézetemet átlagosnak tartom. A helyzetemnek főleg belső problémák az oka. Valóban beletörődik az ember egy idő után, de még mindig ki tud készíteni engem is egy jó nő látványa. Ha látok egy nagyon jó nőt, és tudom, hogy hol lakik, akkor úgy megyek legközelebb, meg még egy darabig, hogy lássam azt a házat, ahová bement. Ez valahogy elviselhetőbbé teszi a szenvedést talán. Tartós kapcsolatra valószínűleg alkalmatlan vagyok, ez csak egy tipp magamat ismerve, mert ugye, még nem volt részem benne, sőt semmilyen kapcsolatban nőkkel.
2020. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálad, a te mércéd szerint mi számít megbolondulásnak?
2020. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

#11


Nincsenek. Ismerek már innen sok mindenkit és nem tegnap regisztrált felhasználó vagyok már én sem.


Néhány nő ide csak jót röhögni jön rajtunk és még jól belénk is rúgnak párat, továbbá csak szidnak minket és kifejtik, hogy tulajdonképpen lúzer senkik vagyunk és semmi értelme nincs az életünknek (ebben speciel igazuk van) és a legjobb lenne ha akár már holnap felakasztanánk magunkat, de legalább is diliházba záratnánk magunkat (nekem is pl megszámlálhatatlan alkalommal írták, hogy mennyek pszichiáterhez és kezeltessem magam és gyógyszerekre van szükségem, mert incel vagyok).


Akkor a nők nagy része csak leír valami sablonos általános "nesze semmi fogd meg jól" tanácsot, hogy a saját lelkivilágával elhitesse, hogy segített valakin miközben igazából semmi relevánsat nem tett. Pl az ilyenek szoktak olyat irkálni, hogy "légy határozott" amiről igazából saját maguk sem tudják mit takar pontosan meg, hogy "menj le gyúrni és változtass frizurát" amiket meg ha valaki megfogad (mint pl én) akkor semmiben sem fog ettől változni a helyzete, ugyanúgy incel marad. Pl én is hiába gyúrok rendszeresen vagy cseréltem frizurát, ez fabatkát sem változtatott a helyzetemen.


De ha úgy értetted, hogy esetleg mi incelek, akár összejöhetnénk itt nőkkel akkor meg kell mondjam teljesen esélytelen a dolog. Kb 90% semmilyen választ nem ad. A többi 10% meg vagy egy két üzenetváltás után végleg eltűnik vagy legalább annyival megtisztel és emberként tekint rám, hogy legalább elutasít. Minden tiszteletem azoké a nőké, akik legalább a létezésemről tudomást vesznek és visszaadják az emberi méltóságomat azzal, hogy legalább elutasítanak. Ha elutasítanak, akkor legalább humánnak érezhetem magam. De a nők többsége még csak el sem utasít, szimplán még a létesésemről sem vesz tudomást, még az egzisztenciális lét érzésétől is megfosztanak.


Nem utálok én egy nőt sem. Mielőtt még valaki ezt magyarázná belém. Mert tudom, hogy nem az ő hibájuk, hogy egy ekkora senki vagyok. Egy értéktelen nímand.

2020. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%

Azért abba is érdemes belegondolni, hogy mi lesz a sok nővel? Ugyanis szerintem a 19-39 korosztályban nagyjából ugyanannyi férfi van, mint nő. És ha sok férfi marad egyedül az nyilván maga után vonja, hogy sok nő is egyedül marad.

Márpedig a család és a gyerek hiánya egy nőnek sokkal jobban fáj, mint egy férfinak.


Úgyhogy az incel népesség növekedése automatikusan maga után vonja a macskás-nő népesség növekedését is. Ebből kifolyólag az incelek az életfájdalmukat legalább csillapíthatják azzal, hogy fürdőznek az egyedül maradt nők frusztrációjában.

2020. jan. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
15 Azert mig az ilyen incel ferfiaknak tipikusan haverjai se nagyon vannak, az egyedulallo noknek altalaban van 1-2 baratnojuk, a venasszonyok is tobbet szocializalodnak szerintem egymassal, ha a csaladi korben, barati korben szuletik gyerek, azzal is elvannak, illetve siman osszejohetnek egy elvalt ferfival kesobb, aztan azzal oregednek meg, akitol meg elvalt a ferfi, annak a nonek ha nem is lesz uj parja, ott a gyerek aztan az unokak... Valszeg letezo jelenseg a tipikus macskas venasszony, de akit en ismertem annak is volt csaladja, max nem latogattak soha es ezert volt egyedul.
2020. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#15


Ezt már ezerszer kifejtettem ezen az oldalon, hogy ez nem igaz. Mindig is sokkal több férfi incel lesz mint nő. A nők között eleve szinte nem is léteznek incelek, mert ők saját akaratukból vannak egyedül nem pedig akaratuk ellenére. Ha valaki száz pasit visszautasít, mert neki egyik sem elég jó, akkor az nem incel, mert saját akaratából van egyedül. Az az incel aki száz nőnél bepróbálkozik, de mind a száz elutasítja.


Bővebben itt kifejtettem (#29):

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!