Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nem érzem hogy sok esélyem lenne egyszerűen nem vagyok a nők álma.


[link]


[link]


2020. febr. 24. 07:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nyilván annak amit írtál semmi valóságalapja nincs. Keres magadnak valami elfoglaltságot ha ennyire unatkozol
2020. febr. 24. 16:13
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy reménytelenül csúnya. Ha a külsőd zavar akkor változtass rajta és több önbizalmad lesz. Egyébként a személyiségen is sok múlik. Lehet úgy viselkedsz, hogy a nők nem a férfit látják benned, hanem barátot. Mondjuk ezt így nehéz megmondani, így hogy nem tudom a kudarcaid miért voltak.
2020. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

#10 Olcsón adod magad baba! Nekem csak akkor kellene, ha kigyúrná magát és min. nettó 2 milla/hó lenne a fizetése.


Üdv.: 38 éves "supersize" elvált anyuka :)))

2020. febr. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A 10/10-es bombázó egy lúzer kissrác, aki unatkozik... Nehogy felvegyél ilyen hülyeségeket!!


Bajuszt már írták, hogy borotváld le, amúgy szerintem sincs veled gond - írtad, hogy tudsz kommunikálni, humorod is van: annyit tudok tanácsolni, hogy kitartás, ne add fel!! Minden esélyed!!

2020. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedesnel ne legyel ilyen bobeszedu. Irasban semmikepp. Ez most kerdes itt, de van egy olyan erzesem, hogy ez is kozrejatszik.
2020. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mármint kedves utolsó ezt hogy érted?
2020. márc. 11. 11:23
 17/19 anonim ***** válasza:
A borostát leszámítva rendben vagy.Nem a külsődön fog bukni, ha nem lesz barátnőd.
2020. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kulsore nincs veled baj, helyes vagy, csak egy kis sport kell. Rengeteg onbizalmat is ad. Az se baj, ha nem szeretsz honapokig ismerkedni. A gyorsabb tempo nem rossz, de inkabb az imponal a lanyoknak h a beszelgetes kezdetetol szamitva 3-4 napon belul kersz randit, nem pedig rogton bedobnad a repat. Illetve az se elony, ha nagyon gyorsan elakarsz vele kotelezodni es a beszelgetes alkalmaval is mar celozgatsz ra. 1-2 sikeres randi utan mar viszont ereztetheted fele, hogy ha ugy van a dolog.


Mi a baratommal a masodik randin kimondtuk, hogy egyutt vagyunk. Nyilvan eltelt egy kis ido, meg tenyleg ugy gondoltam h na megalapodtunk, de kb egy honap utan hazavitt.

Egy baratnomnel a srac a masodik randin mar hazavitte, elson mar kijelentette, hogy egyutt vannak. Na, meg egyutt vannak, de baratnomnek kisse taszito volt ez az elejen.


Summa sumarum, a lanytol is fugg, vevo-e a dologra.

2020. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A sportot abba ne hagyd! Emellett váktoztasd meg az étrended, mert valószinűleg nen túl egészséges, a bőrödet elnézve. Szedj vitaminokat. Ha ez megvan, elkezdesz majd alakulni...

A bajusz, az borzalom, inkább akkor borotválkozz naponta. Vagy ha nincs kedved, legyen egy kis borosta mindenhol, csak szakmunkás bajusz ne !

A hajad nem rossz, de hmm talán lehetne kicsit lazább, pár centivel szosszabb, talán jobban homlokodba lógjon, nem tudom,,probáld ki. Vagy melirozd be pár világosabb csikkal de amúgy az nem rossz.

Szoval összefoglalva: próbálj fiatalosabb külsőt ölteni.

2020. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!