Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nem érzem hogy sok esélyem lenne egyszerűen nem vagyok a nők álma.


[link]


[link]


2020. febr. 24. 07:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Sport!
2020. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha ledobnál 10-15 kilót teljesen rendben lennél.
2020. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy ronda, csúnya. Külsővel nincsen olyan probléma amit ne lehetne orvosolni, annyira elhízott sem vagy, hogy ezért ne lenne olyan aki foglalkozna veled. Ajánlották, hogy pár kilót dobj le, leadhatod, de én nem hiszem, hogy ez lenne a gond. Kommunikáció vagy a környezetben egyátalán nem teremtesz kontaktot nőkkel vagy a környezetedben nincsennek nők és nem találkozol velük, inkább valami ilyesmi lehet a probléma.
2020. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha elkezdeszz sportolni simán 10-es nőid lehetnek így férfi szemmel.
2020. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Valóban erre én is rájöttem és el is kezdtem már sportolni illetve kvázi életmódváltáson megyek most keresztül.Szóval rajta vagyok az ügyön hogy jobban nézzek ki de hát nem egyszerű. Az igazsághoz hozzátartozik az is hogy jelenleg külföldön dolgozom de nyáron megyek haza addigra legalább 10 kg-tól szeretnék megszabadulni. A kapcsolatteremtés így csak az internetre korlátozódik ami katasztrofális helyzeteket szül. Viszont még otthon voltam hiába próbálkoztam Valamiért mindig lepattintottak.Pedig vegyesen fiú és lány ismerőseim szerint is jó beszélgetőpartner vagyok illetve humoros is. Könnyen lehet velem kapcsolatot teremteni és a kapcsolatteremtés számomra is viszonylag könnyen megy. Nyilván az a módszer hogy odamegyek az utcán egy csajhoz beszélgetni én szerintem nem működik mivel megijesztem. Tapasztalataim szerint csak baráti társaságban lehet ismerkedni.
2020. febr. 24. 10:36
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
3#-mas vagyok. Még annyi, hogy azt a "szakmunkásbajuszt" hanyagold. :)
2020. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sport és szakáll! Nem lenne enyire kölyök képed. Olyan, mint a smink a nőknél, teljesen meg tudja változtatni az arcot és az egész karaktered.

Ismerkedni online csak akkor érdemes, ha nem társkeresőn nyomod. Pl. millió fb csoport van, ahol könnyű valakire ráírni, ha szimpatikus. Onnan már könnyebb átmenni messengerre, és bármi lehet.

Pl. ha épp külföldön vagy, keress rá, hogy az ott élő magyaroknak milyen csoportja van, kérj ötleteket, mit érdemes megnézni, ki hol vásárol, stb.

2020. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt a bajuszmaradványt azonnal felejtsd el. 2 dolog jöhet le belőle: 1, még túl fiatal vagy és szakáll alig van, de azt az izét meghagytad, hogy mindenki lássa, hogy férfiasodsz. 2, lusta vagy leborotválni, jóvanazúgy mentalitással. Mindkettő gáz. Max. full borostával maradjon. A sportot csak akkor, ha tényleg akarod, ha csak nőkért teszed, az úgy, ahogy van, szar lesz. + legyen önbecsülése az embernek, én azért nyomom, mert szeretem, ha egy nő kérne rá, rámutatnék a bőröndjére, hogy lehet szépen megtölteni oszt csá.

Nem bántás!!! Tanács.

2020. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Máshol is szőrösödöm az arcomon nemcsak a bajszomnál de sajna elég hiányos minden fele és így 23 évesn nem hiszem hogy ez már változni fog. Bár szeretnék én is legalább egy összefüggő borostát ha nem is hatalmas szakállat de sajnos ez dobta a gép. Változtatni pedig csak is magam miatt akarok egy pillanatig sem fordult meg a fejembe hogy ettől én több lennék majd ha esetleg pakolok magamra izmot és lefogyok. Így ahogy vagyok nem tetszek magamnak ezért keztem el életmódot váltani nem azért mert valaki azt mondta rám hogy csúnya vagyok és ezzel vérig sértett. Nyáron otthon leszek három hetet és próbálok is majd ismerkedni de a tapasztalataim szerint nagyon nehéz a mai lányokkal boldogulni.Ráadásul úgy végképp nehéz ha nem vagyok Bent olyasmi társaságba ahol van jó pár nő. Vagy talán az lehet a baj amin még gondolkodtam hogy mindig elsietem a dolgokat és nem adok időt. Én nagyon nem tartom normálisnak hogy hosszú hónapokig ismerkedünk a másikkal aztán vagy lesz belőle valami vagy nem. Ha pedig nem lesz akkor a visszautasított fél sérül
2020. febr. 24. 13:41
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Bocs, de nem vagy az esetem. Olyan tipikus csúnya lúzer vagy, az a bajusz meg irtó gáz. Talán adnék egy esélyt, ha külföldön dolgozol, és meg van a 800 ezer nettó, csak ne kelljen sokszor du@nunk. Mondjuk ahogy elnézlek ez nálad 1 perces művelet lehet.

Üdv, egy 10/10-es 21 éves topmodell, bombázó csaj.

2020. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!