Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miértnem sikerül sose találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miértnem sikerül sose találni egy barátnőt?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és egy Dunántúli nagyvárosba élek. De nem megy egyszerűen a csajozas. Átlagos srác vagyok.
2020. febr. 3. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Rendben.
2020. febr. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szarul nézel ki, nem vagy átlag.
2020. febr. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez van. Gyúrjál, legyen pénzed (vagy csinálj úgy mintha lenne), játszd el a nagymenőt (legyél bunkó, nagydumás). Ennyi a titka.
2020. febr. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Magam is igy csinálom.Mármint pénzt csinálok és nem a nőkre fokuszálok.Én nem vagyok magas,sem jokepű.Szar ugy,de ilyen lapokkal kell pókereznem.Az a baj,hogy neked van szukseged a nőre és nem forditva.Ez nagy hiba! A nő akarjon téged.A biztonsagot,stabilitás,vonzalmaz,izgalmat,gyerkei apjat kell hogy lassa benned.Ezert nekunk csunyaknak meg kell dolgozni rendesen.Nekem van penzem,autom,lakasom.Negyek privatba lanyokhoz.Nem futok mar a nők után.Inkabb lerakom a penzt az asztalra és ennyi ..
2020. febr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert átlagos srác vagy. Ez kevés a mai csajoknak.
2020. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Inkább átlag alatti vagy.
2020. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Találnál te, csak válogatsz.
2020. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
A tarsadat keresd, ne "egy baratnot". Egy 5ftost azt lehet igy keresni, mert mind ugyanannyit er es ugyanazt tudja. Egy masik embert nem. Majd ha nem leszel ilyen igenytelen es meg tudod fogalmazni, mit keresel, akkor konnyebb lesz.
2020. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

Ne legyél kishitű, és nem kell a csajoknak csillagokat ígérni, hogy összejöjjön valami.

Röviden ennyi a tanácsom.

2020. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!