Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom hogy könnyebb jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy könnyebb jó barátnőt mint jó barátot találni?

Figyelt kérdés

A baratnoimmel elmentunk bulizni a hetvegen, mindannyian 20-22 ev kozottiek vagyunk. Valami elkepeszto volt az a ferfi felhozatal amit ott tapasztaltunk (igenyes, az egyik legismertebb szorakozohely). A baratnoimmel tancolt ket srac, az egyiknek baratnoje a masiknak menyasszonya volt. Ja es ez persze nem egyedi eset, mar maskor/mashol is tapasztaltuk. Az idosebb feleseggel rendelkezo nyomulos retegrol nem is beszelve..

En mostmar kezdek komolyan elkeseredni, hogy mi van itt a ferfiakkal. Hova tunt a lojalitas?

Rengeteg baratnom van es kozuluk egy sem csalna meg a oarjat vagy tancolna/flortolne massal, de egy ilyen ferfit sem ismeret es folyamatosan csak az ellenkezojet tapasztaljuk. Tenyleg addig sulyed a vilag hogy a noknek el kell ezt turni a ferfiaktol ha csaladot es kapcsolatot szeretnenek?!..

Azt latom hogy hemzsegnek a jo csajok, es ehhez kepest egy minden teren “rendben” levo ferfi olyan ritka mint a feher hollo. En tapasztalom csak ezt sorra vagy mas is igy latja? Nagyon elkeserito


2020. febr. 2. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Én pont fordítva látom. Kamasz korom óta várom, hogy legyen egy olyan nő barátom, akivel megértem magam és nem érzem hozzám képest butábbnak, esetlenebbnek, benne van minden hülyeségben együtt, mint az igazi barátok, ugyanakkor nem egy sértődékeny, áskálódós,rosszindulatú hisztis qrva, aki azonnal nekemjön meg elárul, ha úgy alakul a helyzet, mindenféle megértést nélkülözve, akár puszta hiúságból. Pedig ismerkedtem én már egyszerű nőkkel is, anyákkal is, vagány szinglikkel is, mesterszakos, állítólag intelligens nőkkel.


Két csoport van, az egyik, akinek annyira megvan a saját élete, hogy csak néha vesz elő, ez a jobbik... A másik meg az, akit korábban elemeztem. A nyávogós, kibeszélős, haszonleső rinbc. :D

2020. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Párkeresésnél meg 1:1 az arány szerintem. Láttam retek nőket és férfiakat is a párjukat porig alázni. Attól, hogy a nők érdekből, státuszból, a pasik meg langörcsből és kirakatból cuppannak másokra a párjuk mellett, ugyanott vannak.
2020. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elturni, de az ilyen helyekre amiket ti latogattok, ilyen ferfiak jarnak, ebbol a celbol.
2020. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

1) Az hogy te mit látsz pár barátodnál, semennyire nem releváns minta. A valóságban, a nők 13%-a, a férfiak 20%-a csalja meg a partnerét tehát nem nagy a szakadék - ráadásul ez életkorilag változik, 18-29 közt konkrétan több nő lép félre mint férfi! [link]


2) Szórakozóhelyen mégis mit vársz? Hagyjuk már hogy igényes szórakozóhely - az ilyen helyeknek a dugópartner keresés az egyetlen célja. Én elég értelmiségi és érzelmileg tudatos társaságban vagyok, szórakozóhelyre max akkor megyünk ha nagyon trash módon akarunk szórakozni párhavonta egyszer, ennél 600x jobb kikapcsolodási, ismerkedési lehetöségek vannak.

2020. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Szeretem az ilyen kérdéseket, azért kíváncsi lennék hogy milyen kaliberű lányok ülnek e kérdés mögött... :D

Nem minden a látszat. Én is k*csög vagyok a lányokkal, addig amíg nem találok egy olyat aki aztán teljesen elveszi az eszem. Sokan vagyunk így ezzel jópasik.

2020. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, én is azt hittem sokáig,hogy a férfiakból sokkal nehezebb normálisat találni. Erre a sors elém tolta a normálisabbnál,normálisabb,rendesebb ,egyenesebb férfiakat. Akkor döbbentem rá,hogy 50-50% mindkét részről,nők is és férfiak is lehetnek normálisak és gerinctelnek.
2020. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!