Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, vagy csak egy legenda, hogy külföldön sokkal könnyebb barátnőt találnia egy fiatal férfinek?

Figyelt kérdés

Mármint olyannak, aki végleg kiköltözik, és nem csak "aljamunkát" megy végezni, hanem mondjuk diplomával, vagy hiányszakmát pótló szakmunkával.

Kint több a szingli fiatal nő?


2017. dec. 30. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Legenda.
2017. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szoktam külföldre járni céges ügyben, a kinti lányokon több érdeklődést és kacérságot látok, illetve sokan közvetlenebbek, de ez nem reprezentatív.

A magyar nők eljátsszák a királykisasszonyt, tisztelet a kivételnek, az is akad néha.

2017. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
32%
szerintem könnyebb
2017. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

A kérdés jó,de biztosan könnyebb pozitív visszajelzéseket kapni külföldi nőktől. Én eddig csak tőlük kaptam bármi pozitívat,akkor is amikor kint voltam Hollandiában. Végre megéltem akkor életemben először,hogy egy nő őszintén rám mosolygott.

Aztán pedig itt Budapesten is volt olyan élményem,hogy német csajok kedvesek voltak,mosolyogtak rám,és látszott hogy őszintén azok,és nem hátsó szándék miatt.

Míg a magyar nőkre ha rá merek nézni,már vágják a pofákat sokan, aztán játszmáznak,kéretik magukat,ki sem lehet találni mit akarnak,de neked kötelező lenne kb. a gondolataiban olvasni.Illetve sok csak azért áll szóba veled,már ha így szeretné őfelsége,amikor szüksége van segítségre neki valamiben.De amint megoldódik és segítesz neki,már kb. nem is ismer onnantól fogva.

26/F

2017. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Indiában pl. tuti nehezebb.
2017. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

"de biztosan könnyebb pozitív visszajelzéseket kapni külföldi nőktől"


Ez a lényeg. A magyar nők közül sokan még ma is abban a meggyőződésben élnek, hogy ők alanyi jogon hercegkisasszonyok, és a férfi dolga az, hogy az ő kedvükben járjon.

2017. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Nehezebb, főleg hogy sokaknak magyar pár kell és nem külföldi. Itt nem jön szembe minden sarkon magyar lány, olyan meg még kevesebb aki potenciális partner lehet...

Szóval jóval nehezebb!

2017. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Max. Csak azert kedvesebbek, mert nincsenek hozzaszokva a taho nyomulsra.


Amugy meg legenda.

Mitol lenne tobb a no? 😃

Nem egy keleti bevandorlohoz akarnak ferjhez menni az ott szuletettek.

2017. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha Csehországról vagy Lengyelországról van szó Európán belül,akkor igen,mert az ottani pasik tényleg menthetetlenül randák java részt. Szóval ilyen helyeken esetleg. Vagy Ukrajnában,de nyugati nő ritkán házasodik magyar pasival,akkor is,ha az diplomás.

Sok gazdag nyugati pasi direkt távol-keleti vagy filippino csajt választ,mert kevesebbe kerül mindenhogy.

2017. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
Ez nem legenda hanem nettó baromság.. csak azért gondolják ezt sokat mert itthon nem megy a párkeresés, külföldön meg nem tudják mi a helyzet.. és az ismeretlenbe mindenki azt gondol bele amit akar.. valójában szerintem inkább nehezebb kint az ismerkedés..gondolj bele, ha itthon a magyar nőkkel nem tudod megértetni magad, hogy sikerülne ez egy idegen nyelvet beszélő, rosszabb esetben idegen kultúrában élő nővel?
2017. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!