Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, vagy csak egy legenda, hogy külföldön sokkal könnyebb barátnőt találnia egy fiatal férfinek?

Figyelt kérdés

Mármint olyannak, aki végleg kiköltözik, és nem csak "aljamunkát" megy végezni, hanem mondjuk diplomával, vagy hiányszakmát pótló szakmunkával.

Kint több a szingli fiatal nő?


2017. dec. 30. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

"Sok gazdag nyugati pasi direkt távol-keleti vagy filippino csajt választ,mert kevesebbe kerül mindenhogy."

"Lóf @ szt mama" A német nő dolgozik. Az egzotikus 1. sokkal rondább. 2. eltartatja magát. Abban igazad van, hogy néhány német ( itt élek ezt látom ) férfinak egzotikus nője van. Ezek olyan férfiak (nagyrészt) akik nem tudnának csinos német nőt összeszedni.

Kérdezőnek válaszul: Legenda. Ismerek pl. magyar orvost aki elvett egy német ápolónőt. Én is ha összeszedek egy német nőt az vagy randa, vagy lusta munkanélküli, vagy ostoba. Leginkább 3 az 1 ben. 1 csinos, értelmes, diplomás német nő nem álmodik balkáni f@rk@kkal. Több olyan beszélgetésem is ott ért véget, amikor elmondtam honnét jöttem. ( 1 mondat után kiderül, hogy nem anyanyelvű vagyok. )

2017. dec. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!