Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten vagy élőben könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten vagy élőben könnyebb barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Én élőben nem nagyon megyek olyan helyre ahol lehetne ismerkedni. Meg a személyiségem sem olyan, hogy könnyen tudnék ismerkedni élőben. Neten már rég óta próbálkozom, de nem járok sikerrel.

Szórakozó helyre nem járok. Meg szerintem azok a lányok társaság kedvelők, de én nem vagyok az. Ezért gondolom azt hogy neten nagyobb az esély hasonló személyiségű lányt találni mint amilyen nekem van. Vagy rosszul gondolom?

21f


2018. aug. 20. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Élőben, ha van olyan szituáció. Fiatal vagy még.. haverokkal házibulikba ha elmész, ott előbb utóbb lesz olyan társaság amiben szabad lányok is vannak. Én legalábbis mindenképp közös ismerősökön keresztül próbálnék ismerkedni. Később hatványozottan nehezebb lesz. Főleg ha bekerülsz egy olyan munkahelyre ahol 10 ből 10 ember férfi, a napod nagyrésze a munkahelyen telik, aztán meg hazaérsz estére és max alszol. Ilyenkor már sokkal nehezebb az ismerkedés. (31/F)
2018. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján neked nagyobb esélyed lenne az internetes társkeresésben társat találni. Azonban a helyedben fenntartanám az élőszóban való ismerkedés lehetőségét is. Win - win.
2018. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy és izgulós ,akkor a neten jobban boldogulsz. Ott tudsz feltölteni jól sikerült profi képet,és egy válaszon agyalhatsz hosszú órákat is.
2018. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 és mit ér vele ha agyalhat órákig? Előbb-utóbb találkozni fognak, ott nem töprenghet órákat.
2018. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig nekem csak élőben sikerült
2018. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es,mert ha már meg van puhítva a csaj, sok -sok napi sok órás éjszakába nyúló szövegeléssel ,akkor nagyobb az esély hogy nem rohan el a várva várt személyes randin, hanem betudja izgulásnak a dolgot és elnézi. De ha nulláról indítva utcáról odamegy izgulva hebegve hülyeségeket beszélve ,akkor 120% hogy el lesz küldve le lesz pattintva gondolkodás nélkül.
2018. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!