Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen egy férfinak könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen egy férfinak könnyebb volt ismerkedni interneten?

Figyelt kérdés
Nem tudom de úgy érzem régen könnyebb volt ismerkedni internetes, olyan 5-6 évvel ezelőtt, mert én elég gátlásos félős önbizalom hiányos fiú vagyok és régen internetről több barátnőm is volt és volt közöttük csinos lány is, de most egy jó éve szinte semmi. Szerintetek rosszabb lett a helyzet mit tapasztaltok?
2013. márc. 6. 01:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szóval te virtuálisan gyűjtöd a barátnőket? :D Kicsit se gáz..
2013. márc. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ájszíjú ***** válasza:
Nem tudom, mert neten nem szoktam csajozni. Utcan probaltal mar ismerkedni?
2013. márc. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Félek a nőktől, sajnos eléggé gátlásos vagyok.

Általában inkább mindig engem szedtek fel. Ezért volt egy katona és egy rendőr barátnőm eddig

2013. márc. 6. 01:22
 4/18 anonim válasza:
melyik szerveren vagy?
2013. márc. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A netet egyre többen használják, így egyre több a szemét... rengetegszer hallani a netes ismerkedés problémáiról és természetes,hogy a nők jó része tart a dologtól.

Én nem nagyon szeretem ezt a formáját az ismerkedésnek pontosan a rossz tapasztalatok miatt... ez az egyik oka annak,hogy még itt sem írok ki nevet..

2013. márc. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben jobb és könnyebb csajozni...
2013. márc. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

5-6 évvel ez előtt neten ismerkedni? Hány éves vagy bogaram?! Akkoriban örültél, ha az e-mail-jeidet meg tudtad nézni 20 perc felcsatlakozás után... XD

A zinternetezés' meg a mostanihoz képest egy örökkévalóságig tartott. Nem ám kattintol oszt' szempillanás alatt ott van az új oldal... Frászt. Kattintol, oszt' kimész megiszol egy kv-t elszívsz egy cigit, rosszabb esetben belefért egy kaksi is, s mire vissza értél addigra talán betöltött az oldal... Így hogy lett volna könnyebb ismerkedni neten? :D

2013. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 fospuska ***** válasza:
5-6 évvel ezelőtt pont annyival voltál fiatalabb-és a célcsoport is. azóta nőhetett a kiszemelt csajok igénye és ha te nem fejlődtél, nem változtál semmit,akkor a csajok előrébb járnak. ha meg látják a reglapodon,hogy 5 éve fenn vagy, azon minden nő elgondolkodik,vajon miért nem sikerült ennyi idő alatt senkit találnod. nekem is gyanús lenne.:)
2013. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utcán? Viccelsz? Mév itt az oldalon is megmondták, hogy utcán nem fognak... Max. ha átlagon felüli a csávó... (vagy jól tud színészkedni)
2013. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9es,nincs igazad,az utcán lehet,csak tudni kell csajozni...
2013. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!