Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális emberekkel (kiváltképp lányokkal) ismerkedni az interneten kívül?

Figyelt kérdés

Dióhéjban:

25 éves srác vagyok,se barátom,se barátnőm. A gimiben nem tudtam barátokat szerezni,csupa idiótával voltam körbe véve. Ahol lakom,nincs hol ismerkedni,otthonról csak ritkán tudok eljárni ide-oda. (nem diszkóba)


2012. aug. 24. 10:29
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Normális ember nem létezik mindenkiben van valamilyen szinten egy kis hülyeség :D
2012. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

ha eddig a gimiben sem találtál barátokat, akkor szerintem nem másokkal van a gond...egyszerűen nem hiszem el, hogy több száz ember közül nem volt egy sem, aki szimpatikus lenne

amúgy mit csinálsz most? 25 éves vagy, hol van már a gimis időszak...?!

egyetem, munkahely vagy akármi...próbálkozz ott ismerkedni

2012. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Rossz volt a gyerekkorom. Tudom,ez nem lehet kifogás,de csak ez lehet az egész mögött. Kiközösítettek,aztán hozzászoktam az egyedülléthez,és íme, egy neurotikus fiatal felnőtt lettem. Mondjk,beszélgetni tudtam egyik-másikkal,de nem volt olyan. Mindenki puszilkodott mindenkivel,köszönés gyanáűnt,de velem senki. Ez még hagyján,nem ez verte ki a biztosítékot. Inkább az,hogy senki nem ért hozzám,mint ami barátoknál szokás.
2012. aug. 24. 10:38
 4/26 anonim válasza:
figyelj én a legjobb barátommal kézfogáson kívül nem szoktam se puszilkodni se semmi ám meg a barátoddal beszélgetni kell tudnod a problémáiról meg ilyenek nem simogatni meg ilyenek az más az a szerelem a kettő nem ugyanaz
2012. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ha nem válaszolsz a kérdésre akkor, hogy segítsünk?

vagy csak panaszkodni szeretnél?

2012. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A problémáimat el is mondtam több embernek is,akiben megbíztam,de nem igazán baráti volt a viszonyunk. Csak akkor fordultam hozzájuk,mikor valami bántott.
2012. aug. 24. 10:44
 7/26 anonim válasza:
megértettek próbáltak segíteni neked?
2012. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
2 éve fejeztem be a gimit,mert volt egy kis kitérő. Mondhatni egy ideig parkolópályán voltam. Sok ember volt szimpi,csak én nem vagyok annyira szociális típus. Néha jobban szeretek egyedül lenni,mint emberek között.
2012. aug. 24. 10:48
 9/26 anonim ***** válasza:

2. vagyok

és még mindig azt hisze, hogy nem te vagy a hibás?

csak akkor fordultál hozzájuk, ha valami bántott...

ne csodálkozz, azon, hogy nincsenek barátaid

2012. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

előző vagyok

ha meg csajt akarsz szerezni álljál fel menj ki az utcára szólíts le lányokíat beszélgess velük mindegy hogy nézel ki vagy mittom én az a klényeg hogy érezzékhogy nők ennyi

2012. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!