Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális emberekkel (kiváltképp lányokkal) ismerkedni az interneten kívül?

Figyelt kérdés

Dióhéjban:

25 éves srác vagyok,se barátom,se barátnőm. A gimiben nem tudtam barátokat szerezni,csupa idiótával voltam körbe véve. Ahol lakom,nincs hol ismerkedni,otthonról csak ritkán tudok eljárni ide-oda. (nem diszkóba)


2012. aug. 24. 10:29
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
szerinted 2.?
2012. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Valóban én vagyok a hibás. Utcán ismerkedni? Kínos számomra csak úgy leszólítani. A másik,hogy ez a probléma dolgo egyoldalú,ők nem fpordultak hozzám. Igazából soha senki. Pedig nem vagyok egy megbízhatatlan alak.
2012. aug. 24. 10:51
 13/26 anonim válasza:
ne is várd hogy a lányok menjenek hozzád mert azt csak a ribancok szokták menj oda hozzá beszélgess velük vagy valami kamu szöveggel odamész vkihez 1 supermarketben hogy nem tudja hol van mittudjam én mi vagy ilyenek
2012. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ezzel van a gond. De megpróbálom,max nem sikerül.
2012. aug. 24. 10:55
 15/26 anonim ***** válasza:

még mindig 2. vagyok :)

valószínűleg azért nem fordultak hozzád, mert nem akartak téged a gondjaikkal terhelni...nem úgy mint te őket...

a barátság nem abból áll, hogy ha problémám van akkor elmondom vkinek és megkönnyebbülten továbblépek és ennyi...

2012. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek? Fojtsam el,és viseljem a nem éppen kellmes következményeit? (gyomorfekély ilyesmi).
2012. aug. 24. 10:57
 17/26 anonim válasza:
neked is kell segíteni a barátaidon ha tudsz vagy én pl idősebb és tapasztaltabb vok a barátomnál és adok neki tanácsokat mit csináljon nehz helyzeteket megbeszéljük meg viccelődünk egymással sportolunk vmit meg ilyen de ha te magányos akarsz lenni akkor minek neked barát?
2012. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem siránkozni kell, ha problémáid vannak, hanem változtatni a dolgokon. Az önsajnálat sehová sem vezet, max. depresszióhoz. Ha ilyen pesszimistán gondolkozol, nem is fogsz senkit találni. És ezeket nem azért mondom, hogy megbántsalak, hanem hogy elgondolkozz. Mindenki az életvidám embereket szereti és nem a búsképű lovagokat. Fiatal vagy még, előtted az élet, nem kell eltemetni már magad. Ha a társaság hiányzik, járj társaságba. Iratkozz be valahova, mindegy, hogy hova, csak az a lényeg, hogy új embereket ismerhess meg. Biztos a lakóhelyeden is vannak programok meg feltételezem, hogy emberek is. Ha pozitívan szemléled a világot, akkor meglátod, hogy pozitív visszajelzéseket kapsz majd és jó dolgokban lesz részed. De ha elzárkózól a világ elől és önmagad sajnálod, akkor 10 év múlva is kiirhatod ugyanezt a kérdést. Remélem, hogy nem haragszol meg, hogy ezt a választ írtam, hanem megfogadod a tanácsom, mert hidd el, hogy jószándékkal írtam. Fel a fejjel! Az élet szép! :)
2012. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

2. vagyok

az a baj, hogy az embereket lelki szemetesládaként szeretnéd használni...szerinted egy olyan embert akinek nem vagy a barátja és a gondjaiddal fárasztod mennyire érdekli, hogy ha ezt most nem mondod el neki akkor te gyomorfekélyt kapsz...:) ne legyél már nevetséges, szedd már össze magad, találkozz emberekkel és ne rohand le őket a problémáiddal, hallgasd meg őket is, kérdezz tőlük, mesélj magadról...mint minden normális ember

egyszerűen nem hiszem el, hogy képtelen vagy kapcsolatokat teremteni

2012. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
mellesleg ha nagyon sok a problémáid és úgy érzed csak lefárasztod meg untatod vele az embereket vannak pszichológusok akik ezért vannak először én is azt hittem hogy hülyeség de sokat segített nekem is
2012. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!