Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen egy férfinak könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen egy férfinak könnyebb volt ismerkedni interneten?

Figyelt kérdés
Nem tudom de úgy érzem régen könnyebb volt ismerkedni internetes, olyan 5-6 évvel ezelőtt, mert én elég gátlásos félős önbizalom hiányos fiú vagyok és régen internetről több barátnőm is volt és volt közöttük csinos lány is, de most egy jó éve szinte semmi. Szerintetek rosszabb lett a helyzet mit tapasztaltok?
2013. márc. 6. 01:16
1 2
 11/18 fospuska ***** válasza:

utcán.:) tegnap olyan "szerencsém" volt, hogy a parkolóban keresztbe állt előttem egy tanulóvezető csaj,oktató sehol,semerre nem tudtam kiállni. 22-23 éves, szőke ,kifejezetten szép arcú lány a volánnál,kezdő lehetett,nem mert elindulni semerre. azonnal volt miről beszélgetni és nem akadozott a társalgás 2 másodpercre sem. lehetett volna folytatása, simán lerázott volna két mondattal,ha akar. de nem kezdte el inkább a telefonját babrálni,vagy más pótcselekvést kitalálni.

nem hiszem,hogy utcán ne lehetne ismerkedni,csak el kell kapni a pillanatot,azonnal meglátni a lehetőséget és nem bénázni. és nem feladni. ha másért nem,a nagy számok törvénye alapján egyszer sikerül.:)

2013. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Na ja, barátunk a szerencse.


A lottó is bármikor bejöhet...

2013. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12es,ha eleve úgy állsz hozzá,hogy tuti nem sikerül,akkor nem is fog.Nekem is voltak már sikereim az utcán is.Sőt,olyan is volt,hogy a csaj jött oda.Pedig nem vagyok különösebben jóképű,még csak magas sem,sem gazdag.CSak nem vagyok úgy besavanyodva,hogy elüldözzem a csajokat már ránézésre is...
2013. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ja,és szedtem fel régebben egy csajt a neten,de most is sikerülne,ha nem az ország túlfeléről találnék folyton...

Nem tudom elhinni,hogy egyeseknek nehézség a csajozás.Volt,aki süketen tudott zongorázni,nem is akárhogy,volt aki 20 éves korára a világ egyik legnagyobb uralkodója lett hódítással.Vannak,akik a tűzbe ugranak másokat megmenteni,erre sokan arra sem képesek,hogy valakit megszólítsanak értelmesen az utcán?Ez azért elég nevetségessé teszi őket.És ez nem alkat,magasság,szépség kérdése,hanem hozzáállás,kitartás,ész.Na meg személyiség se árt.

2013. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

AZ utcán én sem vagyok besavanyodva, csak itthon, meg mikor gépezek vagy unatkozom esetleg várok valamit ami még soká lesz és addig alig múlik az idő vagy ha belegondolok a dolgokba jobban...


Az utcán jóideje egyenes háttal járok, felszegett fejjel, és ügylek rá, hogy a testtartásom ne legyen behódóló vagy sunnyogó. Igaz azóta elég sokat szédülök, de gondolom ez csak a visszatérő vérkeringés miatt van... Meg kell szokni. Persze nemmintha ez bármit is javítana az összképen... De ennyire telt.

2013. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

68 %, nagyon szerencsés ember vagy! Én elképzelhetetlennek tartom, hogy felszedjek utcáról lányt. A kevés barátnő is csak onnan jött össze, hogy bemutatták nekem, illetve rendszeresen voltak közös óráink és egyszer tett rá egy utalást, hogy több is lehetne köztünk.

Valahányszor közeledtem spontán egy lányhoz, ő mindig elkezdett pánikolni. Nekem ezek a tapasztalataim.

2013. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én is csak szopok folyton, ha bepróbálkozom lányoknál, azmindegy hogy városban vagy neten történik sosem lesz semmi belőle, többnyire még csak nem is kívánccsiak rám, lekoptatnak. Ellenben ezen a fránya facebookon most is több lány rám írt, tepernek értem úgymond, de a hátránya, hogy távol élnek tőlem a lányok, környékbeli meg nem igazán jön össze, főleg nem hajdú-bihari.
2013. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is könnyebb volt régen a neten ismerkedni. Mivel az értelmesebb, tájékozottabb emberek kezdték el először használni a netet, ezért régen ilyenek sokkal nagyobb arányban voltak fent mindenhol, de most már, hogy mindenki netezik, ugyanolyan kommersz, elkurvult csajok vannak javarészt a neten is, mint mondjuk a plázákban.
2013. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!