Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten sokkal könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten sokkal könnyebb barátnőt találni, mint vidéken?

Figyelt kérdés

Jelenleg vidéki nagyvárosban lakok, de még itt is szörnyű a helyzet. Iszonyú belterjes egy hely, ahol már nagyon korán le vannak osztva a lapok. Egy-két dagadt ocsmány proletár csajon kívül minden fiatal csajnak megvan a párja, és mindenki ismer mindenkit. Tehát ha bepróbálkozol mondjuk szórakozóhelyen 1-2 csajnál, tuti kiderül, hogy a csajnak egyrészt pasija van, másrészt a pasija az egyik barátodnak a haverja, szóval még ismerős is, szóval meg is szégyenülsz. Így nem lehet barátnőt találni. (és mondom, ez egy nagyváros vidéken)

Budapesten teljesen más dimenziók vannak a társkeresésben?


2017. dec. 6. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen belterjes helyen élsz, nekem egy kis faluban is sikerült párt találnom...
2017. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Részben ismerős a szituáció. 10-ből 8-nak van barátja. A maradék meg vagy nem jön be vagy én nem kellek. Én jelenleg le is tettem a csajozásról. Az még nem is gáz, hogy valamelyik haverod ismeri, had ismerje. Az a cikibb amikor probálkozol pár lánynál, nem kellesz és kiderül, hogy amúgy ők barátnők vagy legalábbis szoktak dumálgatni. Ilyenkor nagy valószínűséggel már a második lány régen tudja, hogy az elsőt fűzted. Igaz engem ez sem érdekel annyira, a gond az ezzel, hogy sok esetben már ezért bukó.
2017. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Vótmá múlt héten a kérdés. Nehezebb, mert budapesten hercegnők élnek, és a vidékről jött nők is elhercegnőiesednek. Mellesleg sokkal nagyobb a konkurencia is.
2017. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyvárosi betondzsungel az ember személyiségét elég rendesen el tudja torzítani, rideggé, komorrá, és sok esetben életunttá teszi, emellett pedig a nagyobb karrierlehetőségek miatt anyagiasabbá is. A "hercegnővé válás" valóban jellemző lehet, és a vidékiek lenézése - akkor is, ha az illető is vidéki volt még nem olyan régen. Ezekkel számolj mindenképpen. Tényleg mások a dimenziók, de van árnyoldal is bőven.
2017. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg vidéki csaj jár Bp-re egyetem v munka miatt. De velük meg nem találkozol úgysem az egyetem meg munka miatt. Ha utcán próbálod leszólítani őket akk előbb néznek koldusnak v szatírnak, minthogy szóba állnának veled :)

Persze van aki közvetlen, de általában nem szeretik "a pasikat az éterből"


27/F/Bp

2017. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, Bp. melyik részen, milyen paraméterekkel és kit keresel. A nagy számok törvénye alapján biztos több szingli lesz, vagy kevésbé ciki, ha foglalt lánynál próbálkozol, mert legalább nem ismered a paliját.

Viszont:

- belvárosban, menő helyeken tuti nehezebb

- ha objektíven nálad jobb nőt keresel, akkor Bp.-n sem könnyű, sőt

(és most nem azért, de ha neked nem sikerült az elsők között lecsapnod arra a valszeg nem 1-2 fiatal nőre, akkor te sem lehetsz egy top alfahím, na... és az ilyenek egy része hajlamos túlértékelni a saját és alulértékelni a megismert lányok szépségét tudat alatt csak mert jobb nőt akar... persze ez fordítva is megy így a nőknél is)

- társkeresőkön több a pesti, mert a legtöbben itt laknak

2017. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha így állsz hozzá a női nemhez : "Egy-két dagadt ocsmány proletár csajon" ne csodálkozz, hogy számodra jó nők le se sz-rnak. mert lerí rólad, hogy hímsoviniszta vagy.

linkeld be a csudi szép pofidat, hogy lássuk milyen jó parti vagy kacc én is elhajtanálak az biztos.

2017. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!