Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti nők már tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők már tényleg a kutyának sem kellenek mert túl öregek és még a csinos 30 feletti nőket sem akarják a férfiak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 21:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
72%
30 év alatt nincsenek nők, csak kislányok. Ebből következik, hogy nekem kellene 30 feletti nő, csak mivel nincs se lakásom, se kocsim, szóba sem állnak velem.
2020. febr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
83%

Kortól függetlenül lehet párt találni. 40 évesen ugyanannyi lehetőségem volt egy gyerekkel - bármennyire hihetetlen- mint huszonévesen.Egy lépést se kellett tennem azért,hogy ismerkedjek.

Viszont: sosem voltam kétségbeesett az esetleges egyedüllét miatt, anyagi függőségben sem álltam egy pasival sem, dolgozom, otthonom van,és bár már nagyobb a gyerekem, de pótapukát sem kerestem sosem.

Előnyös a külsőm, de nem vagyok önimádó/magamutogató, és sosem akartam huszonévesnek látszani.

2020. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
85%
Ez marhaság. A legjobb korban vannak. Én szívesen ismerkednék, értelmes, 30 feletti nővel.
2020. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

"Egy lépést se kellett tennem azért,hogy ismerkedjek."

Neked talán nem, mivel "előnyös a külsőd" és talán szerencséd is volt, de a legtöbb 30 feletti nő pontosan azzal szúrja el a lehetőségeit, hogy nem tesz semmiféle lépést. Láthatatlan a férfiak számára és talán csak a közvetlen környezetük tudja róluk hogy egyedülállóak és még kevesebben, hogy igazából ők is kapcsolatra vágynak. Rengetegen bezárkóznak, így a saját esélyeiket nullázzák ki, pedig sok 30-as férfi szeretne családot alapítani és a városi legendákkal ellentétben nem a 18-20 éves bikini modellekkel.

2020. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

32-es vagyok. Igen, előnyös a külsőm, de meggyőződésem,hogy nem az előnyös külsőm miatt volt adott a lehetőség az ismerkedésre, inkább a nyitott, barátságos természetem és a határozottságom volt az alap.


Nem kell ahhoz nádszálkarcsúnak lenni,szuperdivatos ruhában járni. Hiszek abban,hogy amennyiben egy 30-as, 40-es nő csinos, akár még + kg-al is, ápolt, korához képest öltözködik -akár turiból is-, normális értékrendű és nyitott az ismerkedésre, de nem bárkivel, simán talál párt.

A "bárki" alatt azt értem,hogy átgondolja milyen párt keres (és ez alatt nem a külsőt értem), és csak olyan irányba ismerkedik.

2020. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 68 éves és így is csapják neki a szelet a vén bikák.
2020. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is erre gondoltam. De aki ezeket megteszi, már bőven tett lépéseket a siker érdekében.
2020. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!