Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti nők már tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők már tényleg a kutyának sem kellenek mert túl öregek és még a csinos 30 feletti nőket sem akarják a férfiak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 21:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, persze én tudom, higy Kim és Adri meg az összes 30 feletti nő aki jól néz ki, sminkel, magabiztis, vagy jól érzi magát láthatóan a bőrében, ne adj Isten van pénze 🥺 az a gyakorin regisztrált férfiaknak hányadék söpredék. Mindenki IS az. Kérem a gyakorin regisztrált hős férfiakat, bocsássatok meg nekünk nőknek amiért nem tudunk tökéletesek lenni a számotokra. Ha valaha találkoznánk az életben térden állva kérnék bocsánatot nindenkitől a tökéletlenségünkért. De a sors nem fogja hagyni, hogy egy tökéletes gyakorikerdeseken regisztrált férfi az utamba kerül. Hol vagyok én ,vagy bármelyik modell ahhoz, hogy szóba álljon velem egy itteni férfi. Majd megemésztem valahogy.
2020. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, 9-esnek szólt.
2020. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%

20 év felett asót kell venni mindenkinek!

🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

N27

2020. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
74%
Unalmas az este?
2020. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen az összes 30 feletti nő egyedül van. Minden férfinek jut 20-on éves lány. Szerencse, hogy a kormány klónozza a 20 éveseket, ezért még a 40-es, 50-es pasiknak is jut fiatal csaj.
2020. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
23%
Biztos volt oka, hogy egy 30 feletti nő addig nem talàlt pàrt/ nem kellett komolyan senkinek, szóval esélyes, hogy idősebbként plàne kevesebb a valószínűsége.
2020. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%
Ez hogy működik? A gyakorispasik csajozósdumája a mutasd a személyigazolványod bébi, avagy 30 múltál e drága?(lehet ezért nincs nőjük) Lecsekkolja a kort, és úgy dönti el, hogy bejön e neki? Tőlem kértek már személyit 30 évesen ital vásárlásnál, hogy elmúltam e 18, de itt nem csak rólam van szó. Piszok nehéz jónéhány ember korát kitalálni. Apukám pl 63, de 45-nek néz ki. 15 éve azt hitték az osztálytársaim, hogy a pasim.😅 Vagy volt az a műsor mikor ki kellett találni az emberek korát. Hányan elvéreztek? Én szinte sosem találtam el. Vagy ott van a 33 éves sógornőm, aki hozzámegy a 22 éves párjához, de egyidősnek néznek ki. Na???
2020. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
90%
Hát csajok 30 évesen a gyk-s pasik szemében túl vének leszünk már a szexre is. 🤷 A gond csak az, hogy szomorú sorsukon és ronda külsejükön eme vígasztalónak szánt elmélet sem fog segíteni, mert a valóság sosem támasztja ezt alá. xD 😆
2020. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
79%

"Biztos volt oka, hogy egy 30 feletti nő addig nem talàlt pàrt/ nem kellett komolyan senkinek, szóval esélyes, hogy idősebbként plàne kevesebb a valószínűsége."


Mondjuk lehet, hogy volt előtte egy két hosszú kapcsolata. Vagy szerinted akik 18 évesen összejönnek, azok örökre együtt maradnak? Nekem pl. 33 évesen ért véget egy 7 éves kapcsolatom. 3 hónappal később meg megismertem a férjemet. Neki 10 éves kapcsolata volt előttem. Az, hogy valaki egy adott időpontban egyedül van, az nem azt jelenti, hogy nem kellett senkinek.

2020. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
89%

Én speciel 27 évesen váltam az első férjemtől, akivel 17 éves koromtól 23 éves koromig együtt éltem, aztán összeházasodtunk és rádöbbentünk ,hogy mégsem egy irányba visz az utunk. 33 évesen találkoztam a mostani férjemmel, aki ugyancsak 33 éves volt akkor tájt.Nem egy menő celeb voltam, sem kivénhedt prosti fejű valaki, hanem egy teljesen átlagos nő.Persze az itteniek szerint valószínűleg valahol a -20 kategóriába tartoztam már akkor is:) de engem a második férjem előtt 30 felett is próbáltak férfiak elcsábítani, megszerezni, megd..Az más dolog, hogy egy 30 feletti nő már tudja mit és kit akar.Neki már vannak elképzelései arról a férfiről akit az ágyába,házába,életébe enged.Oda már nem elég pár parasztvakító szó.

Nyilván téged megbántott valaki.Főleg 30 feletti nők.Gondolkodj el azon, vajon min kellene változtatnod ahhoz, hogy ez a korosztály komolyan vegyen.:) Sok szerencsét.

2020. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!