Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem még lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó a csajozásban, ami elég rossz, de egyben jó is, mert én nem vágyom arra hogy sok barátnőm legyen. Bőven elég lenne egy lány az életemben. De nem találok egy lányt sem aki így gondolja ezt. Ti hány évesen találtátok meg az igazit? 22 év felett van még esélyem?
2020. febr. 22. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
22 évesen még rengeteg időd van :D
2020. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Még fiatal vagy,fogsz találni ne aggódj.
2020. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább már nem.
2020. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fejleszd a kommunikatív képességedet.

Ez rettentően fontos, eléggé sokan helyesnek tartanak a környezetemben,ennek ellenére egy ismerősöm sikeresebb, mint én. Összehasonlítva kb olyan nagy köztünk az esztétikai különbség, hogy leírni is nehéz, az én javamra nem billen, hanem leszakad a mérleg karja. Előnytelenebb külsővel rendelkezik, de olyan csacsogója van, hogy ha már elkezd beszélni akkor csússzanak le a bugyik. :D

Szóval ez tényleg igazán fontos, szinte ez a legfontosabb az említett dolgok közül! (de ha büdös a szád és úgy beszélsz, hát akkor talán mégsem ez a legfontosabb)


Nézz ki legalább átlagosan(testalkat,haj,fogak,ne legyél büdös)


Legyen jó stílusod öltközködésben(nem azt mondom, hogy dobáld ki a százezreket ruhára, lehet viszonylag olcsón is stílusosan öltözködni. Passzoljanak a színek, minták és adjon neked egy magabiztos megjelenést, mindenre azért a ruha sem képes, ha görnyedt a testtartásod és árad rólad az, hogy nincsen önbizalmad.)

2020. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked sajnos már nem.
2020. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Pénz kérdése az egész. Nem a kortól függ.
2020. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már lassan 39 évesen kérdezem ezt...

Fiatal vagy még...

2020. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!