Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet túllépni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni azon, hogy sosem lesz párom, mert kevés vagyok egy férfinak?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha erről már kaptál visszajelzést, akkor a hibát próbáld kijavítani. Dolgozz magadon, hogy jobb legyél.
2020. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
73% Bár párkapcsolatban vagyok, de teljesen igazat adok neked.
2020. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Szóval egy férfinak kevés vagy, és rögtön elkönyveled, hogy sosem lesz párod? Szerintem ez a téma inkább önsajnálatról szól, minden hátsó szándék nélkül.

Nyilván nem a legkellemesebb dolog, ha pont az néz át rajtunk akit szeretünk, de ettől nem kellene összetörni olyan szinten, hogy szerencsétlennek könyveljük el magunkat, ha mégse megy, lehet segítséget kérni szakemberektől akár, ha nincs egy közeli jóbarát.

2020. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%

Sajnálom, hogy válasz adások helyett a kérdés állítását tagadjátok. Nagyon kevesen, de vannak akiknek nem igazán lesz párjuk.

Én azt javaslom, amit a legtöbben tesznek ilyen helyzetben férfiak és nők is. Használj kábítószereket. Cukor, alkohol, fű stb

2020. febr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Legnagyobb baj, hogy eleve determinálod önmagad számára: "neked bizony em lehet párkapcsolatod soha a jövőben". Nem így érdemes gondolkodni. Vágysz párkapcsolatra: "keresem de még nem találtam meg" - erre érdemes gondolni. Nem arra, hogy "kevés vagyok", "alkalmatlan vagyok".

Egy társkereső műsort hallgattam egyszer, betelefonált egy nő: "társat keresek, de úgyis mindegy"

Műsorvezető: "hogy érti, hogy mindegy?"

Betelefonáló: "25 éve vagyok egyedül, férjem minősíthetetlenül viselkedett velem és amikor elhagyott azt mondta: "te soha nem fogsz senkinek kelleni maximum lábtörlőnek"

Ez a nő azt a gondolatot dédelgette magában, amit a volt bántalmazó partnere mondott. Érdemes így élni, erre gondolni, pontosan arra, amit nem szeretnél?

2020. febr. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk ne görcsölj rá. Törődj a saját dolgaiddal és mellette csak játékból ismerkedj, ha igényed van rá, de ne várj semmi komolyat.
2020. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!