Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet túllépni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni azon, hogy sosem lesz párom, mert kevés vagyok egy férfinak?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Miért gondolod ezt így?
2020. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Több önbizalommal
2020. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Várjál, hogy is szokták ezt mondani?

Emelj szintet. Járj el konditerembe és nem tudom, mi a "keress több pénzt" női megfelelője, de csináld azt!

2020. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Sztem mar most fogsz kapni 1000 privatot. Hidd el, nincs olyan no akit valaki nem dugna meg.
2020. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Szoval az az egy férfi le💩 téged, ennek okán sosem lesz párod. Hmm.
2020. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Van egy barátnőm. olyan fullos pasijai vannak hogy pofám leszakad. a lányon van vagy +30 kiló, nem igazán mondanám hogy tul sokat adna a külsejére...igy átlagosan, trendet nem követi...semmi extra ránézésre.... de olyam önbizalma és kisugárzása van, hoyg mindenki lehengerel.... nem hittem ebben, mig a saját szememmel nem láttam...
2020. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Nőknek mikor csinálnak végre pua-tanfolyamot?
2020. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Úgy, hogy a jó oldalát nézed.

Nem kell amiatt idegeskedned, hogy vajon hány nővel foglalkozik még rajtad kívül. (Nem csak a top pasasoknak szoktak.)

Nincs házicselédkedés.

Nincs olyan helyekre, programokra mászkálás, ahová nem szeretnél.

Több időd és energiád marad.

Nincs kritikus baráti kör vagy család, akik előtt hiába is töröd magad, úgyis mindig rossz vagy kevés leszel valami miatt.

Nincs megfelelési kényszer, nem kell mindig jó formában lenned.

2020. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
* top pasasok (-nak)
2020. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Miért lennél kevés?
2020. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!