Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túllépni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni azon, ha az ember nem minősül igazi férfinak?

Figyelt kérdés
Több esetben megkaptam már itt, hogy nem vagyok igazi férfi, nincs semmiféle férfias kisugárzásom. A való életben is egyedül vagyok, nem nagyon érdeklem a lányokat. Hogyan lehet erre megoldást találni, valamit, ami segít elterelni a gondolatokat erről?!

2013. aug. 2. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

alkohol

sport

2013. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem előbb gondold át hogy miért mondják ezeket rád! Azért ahogy beszélsz?Ahogy jársz?ahogy öltözködsz?...Rá kell jönnöd a nőies vonásaidra és utána szépen leszokni azokról vagy valami féleképpen változtatni rajta!:)
2013. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
legyél társasági ember. szerezz barátokat, ismerősöket.
2013. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elvileg rendben lennék, teljesen átlagos vagyok. Csak nem vonzom a másik nemet és elvileg ilyenkor ez az oka.
2013. aug. 2. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, biztos van benned férfias, csak keresd.


Ne a bunkó stílus felé irányulj, mert azt azért a -z értelmesebb - lányok nem szeretik.

Önismeret, nem árt, ha sportolsz, hidd el, nagyon megerősíti a személyiséged, nem mellesleg jól is érzed magad tőle.

Ha okos vagy, humoros, már baj nem lehet...

Magadhoz való lányt keress - ne pl. plázacicát, mert ők valszeg tényleg rád sem néznek, de őket a külsőségek érdeklik, szal nem is baj -, hidd el, előbb-utóbb találsz valakit.

2013. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor növessz borostát/szakállt, és legyél kissé trehány/igénytelen, az legalább adna vmi karaktert neked. Mondjuk az se hátrány, ha termel a szervezeted némi tesztoszteront is, és az is motivál téged a nők terén.
2013. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Mondjuk az se hátrány, ha termel a szervezeted némi tesztoszteront is, és az is motivál téged a nők terén."


A saját érdekemben azt lent tartom a nullán, remélem érted, mire gondolok.

2013. aug. 2. 23:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszintén gondolkozz el azon, hogy mitől válhatnál férfiassá. Ez nem a külsőn múlik, egy igazi férfi rózsaszín tangában is igazi férfi. Megjelenés, viselkedés, határozottság, önbizalom, ezek már inkább.
2013. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem leszek igazi férfi. Ha meghallom ezeket a szavakat, már rosszul vagyok.
2013. aug. 2. 23:26
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy kicsit kiegészíteném az előzőt. Azért leszek rosszul ezeket hallva, mert manapság az önbizalom, határozottság, férfiasság szavakról azonnal a handabandázó mellüket verő idióták ugranak be. Pedig tudom, hogy elsősorban nem róluk lenne szó.
2013. aug. 2. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!