Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túllépni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni azon, ha az ember nem minősül igazi férfinak?

Figyelt kérdés
Több esetben megkaptam már itt, hogy nem vagyok igazi férfi, nincs semmiféle férfias kisugárzásom. A való életben is egyedül vagyok, nem nagyon érdeklem a lányokat. Hogyan lehet erre megoldást találni, valamit, ami segít elterelni a gondolatokat erről?!

2013. aug. 2. 22:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A gond az,hogy te adsz azoknak a véleményére,akik azt mondják,hogy nem vagy igazi férfi.Ezért nem vagy az.Szard le,azt,aki ezt mondja!
2013. aug. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!