Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt elég a jelzés amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt elég a jelzés amit adtam?

Figyelt kérdés

Megfogalmazta a kételyeit a kinézetevel kapcsolatosan és én mindig dicsértem, nagyon sok szemkontaktus volt köztünk , és mindig szivesen beszéltem vele , nem voltam visszautasitó .

Ha mégis mással lépett le , akkor azt jelenti , hogy az még ügyesebb lány volt , aki konkrétan bedobta magát ?

Lévén hogy egy olyan pasiról van szó , aki nem léphet könnyen , poziciójából adódóan ?



2020. febr. 21. 11:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet hogy számára csak szamár kategória vagy. Gondolom a szokásos vezető beosztású, jóképű gazdag emberről van szó...
2020. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen , de akkor miert keres engem esténként ?
2020. febr. 21. 15:50
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha "mással lépett le", akkor az jó eséllyel azt jelenti, hogy az a másik jobban bejött neki, mint nő, veled viszont jól kijön, megtalálod vele hangot, egy hullámhosszon vagytok, egyfajta lelki támasznak, beszélgetőtársnak jó vagy, ezért erre a szerepre azért megtartana.


Nekem is van olyan férfi ismerősöm, akiről szinte mindenki azt hitte - egy ideig velem együtt - hogy nagyon bejövök neki, esténként heti több alkalommal órákat beszélgettünk telefonon úgy, hogy folyton ő keresett.


Aztán amikor kiheverte egy nagy szerelmi csalódását és szakítását, összejött egy teljesen más személyiségű nővel, mint amilyen én vagyok. Engem meg ugyanúgy hívogatott esténként, hogy "lelkizzünk", és legyen, aki meghallgatja - csak mivel én bele voltam zúgva, és nem akartam ebben a szerepben szenvedni, viszonylag gyorsan leépítettem vele a további kapcsolattartást.


"a szart kell kínlódni jelzésekkel? Oda kellene állni, hogy bejövöl, gecó... na jó, nem feltétlenül így, de legyen már egy felnőtt annyira érett és határozott, hogy kinyögi, mi a lecsókolbászt akar"


A kezedet ne kérje meg a nő? xD


Egy férfinak jeleket adni nem kínlódás - miért lenne az?


Simán egy jó szűrő annak a felmérésére, hogy ki az, akivel kölcsönös a vonzalom, másrészt annak a felmérésére, hogy ki az, akiben van annyi önbizalom és határozottság, hogy ezek után a tettek mezejére mer lépni.


Akivel nem kölcsönös a szimpátia és a vonzalom, attól sem akarok semmit, és attól a férfitól sem, akinek bejövök, de nem mer odajönni beszélgetni, megismerkedni velem, vagy elhívni valahova.

2020. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
A kamus.....
2020. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szexet akar nem lelkizni
2020. febr. 21. 17:40
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
De végre fejlődést mutatsz és itt válaszolsz ahelyett, hogy végre kiírnád még tízszer. Már ez valamivel szimpatikusabb.
2020. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Igen , de akkor miert keres engem esténként"


"Szexet akar nem lelkizni"


Ezek szerint tudod, hogy miért keres téged.


Mire nem volt elég akkor a jelzés?

2020. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!