Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt elég a jelzés amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt elég a jelzés amit adtam?

Figyelt kérdés

Megfogalmazta a kételyeit a kinézetevel kapcsolatosan és én mindig dicsértem, nagyon sok szemkontaktus volt köztünk , és mindig szivesen beszéltem vele , nem voltam visszautasitó .

Ha mégis mással lépett le , akkor azt jelenti , hogy az még ügyesebb lány volt , aki konkrétan bedobta magát ?

Lévén hogy egy olyan pasiról van szó , aki nem léphet könnyen , poziciójából adódóan ?



2020. febr. 21. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt elég. Javaslom a görögtüzet.
2020. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak a masik csaj jobban bejott neki.
2020. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem tetszettel neki.
2020. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a másik jobban tetszett neki, lehet a másik nem is dicsérte.
2020. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Felnőtt emberek vagyunk, mi a szart kell kínlódni jelzésekkel? Oda kellene állni, hogy bejövöl, gecó... na jó, nem feltétlenül így, de legyen már egy felnőtt annyira érett és határozott, hogy kinyögi, mi a lecsókolbászt akar.
2020. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Mé nem lehet azt mondani, hogy "Sanyi, tetszel nekem."? Minek kell trükközni a jelzésekkel? Főleg, ha egy olyan sráccal játszod ezt, akinek nyilvánvalóan kételyei vannak a saját kinézetével kapcsolatban. Nyilván azt hitte, hogy csak kedves vagy vele, vigasztalod. A másik lány szándékai egyértelműbbek voltak, ő nyerte a kört.
2020. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hat ra is ugorhattam volna

Tény , kértem töle egy szivesseget próbából , amit nekem nem tett meg és a másikért igen

Akkor döntöttem , hogy nem jövök be .

Most meg sir este a telefonba hogy hianyzom

2020. febr. 21. 13:48
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Jó, erre nincs energiám, foglalkozom inkább valódi felnőtt problémákkal, ti pedig kínlódjatok tovább egymással, jelzésekkel, némáskodással, célozgatással, meg a többi szarsággal.
2020. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

#8 Hmm, miért nem lehet elmondani? Sosem mentem oda megmondani egy srácnak, ha tetszik. De szándékosan már sikerült felkeltenem az érdeklődést ilyen jelekkel. Szerintem a nő dolga, hogy jelezzen és a férfinak, hogy észrevegye, megértése és lépjen. Ha nem érted a metakkomunikációt, akkor nem mentél át ezen a... "szűrőn". Például köztünk nem lenne semmi, mert nem vennéd észre, ami jó is mert szörnyű, agresszív stílusod van.


Kérdező, ha elég is volt neki a jelzés, mégsem téged választott. Még annyit javasolnék, hogy érj hozzá rövid pillanatokra.

2020. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9 es leadtam a jelzéseket minden szinten , azt hittem lejött az irásból

Érintettük is egymást , mégse vitt sehova

2020. febr. 21. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!