Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ferfiak itt miért lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak itt miért lányokat akarnak miért nem nőt?

Figyelt kérdés

A 30+ férfiakra értem ezt. Nem értem miért jobb egy lány mint egy felnőtt nő nekik?

De már 50+ öregedő embertől is hallottam olvastam ezt.


2020. febr. 21. 07:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
51%
"Az a nő, aki dolgozik, karrierista szörnyeteg, a nő, aki nem dolgozik, élősködő céda" hehe, ha van rajtad sapka az a baj, ha nincs akkkor meg az. Amúgy kedves érett férfiak látom cinizmusért nektek sem kell a szomszédba menni.... A pávatáncra gondolok
2020. febr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#20 nem. A lányoknak is vannak elvárásaik, de szépségük is van. A "nőknek" pedig már csak az elvarásai maradtak.


#21 és van a kettő közt a normális. Aki csak dolgozik, de nem az az élete...


Hívjátok a csapatot lepontozni, jelentgetni :)

2020. febr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%

Hol él ez a sok karrierista nő? Meg mi az hogy az idősebb (25+!) nőnek elváráshegyek?

Jó kifogás, h legyen mire hivatkozni, miért jobb a diák lány.

Hát ha az nagy elvárás, hogy ne csak romkocsmákban vagy a mekiben találkozzatok az nem egy elérhetetlen szint. Szerintem. De van akinek ez is sok, és igen valószínű, hogy a beszélgetés a semmiről, hülyülés, taperolással együtt, nem lesz elég egy magát valamire tartó értelmes nőnek.


Karrieristával sem sokkal találkoztam, volt egy-két főnökasszony na azok nem semmik, de azért uraim messze nem ők alkotják a nők többségét pl. a szociális és egészségügyi szférában nem sokat találsz vagy a tanárok között.

Egy eüs nővér, pincérnő, ügyinéző, körmös, recepciós, titkárnő, óvónő, kasszás, árufeltöltő, eladó, takarító, kutyakozmetikus, stb. biztos nem az... tipikus alul fizetett szakmák.


Ami a házsártosságot illeti, sokan válnak azzá, mert rájuk marad szinte minden, a főzéstől a gyereknevelésen át a takarításig úgy hogy mellette dolgoznak is. A nők le vannak terhelve általában, jobban mint a férfiak. Egy kis besegítés ide oda, kis figyelem sokat segítene és nem válna egyből keserűvé a kapcsolat. Nem csak az egyik felen múlik.

2020. febr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%

#23 budapesten élnek. Az elváráshegyek, azok hát... elváráshegyek. Kocsi, lakás (újépítésű lakóparkban), menő karrier, nagy duma, jó kinézet, pénz.


A nem romkocsma, meki tényleg nem nagy elvárás, írtam mik szoktak lenni.



A beszélgetés a semmiről gyakori a karrierista, magukat komoly dámának képzelő "hercegnőknél": munka, barinők, rucik, cipők, insta-facebook kompatibilis kiruccanások.


Nem marad a nőkre semmi, csak amit maguknak AKARNAK. A főzést pedig azok a "határozott", "céltudatos" palik követelik meg tőlük, akiktől nedvesedett a bugyi... valamit valamiért.

2020. febr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Utolsó! Akkor rossz nőknél keresgélsz, ha csak ezt látod.

De tudod mit, nem akarlak én kizökkenteni e kényelmes nézőpontodból, valószínű ha előtted lenne sem látnád mi zajlik a teljes horizonton, nekem meg az az igazság, h oly mindegy, hogy egy kordbelivel van kapcsolatod vagy egy tinivel. A te dolgod.

Ami nem szép, hogy egy teljes generációt méltatsz általánosan negatívan egy másik előnyére ami már magában foglalja az objektivitás teljes hiányát.

Én jobban szeretem mikor valaki őszintén bevallja hogy a fiatalok a zsánerei mert mondjuk nem érdeklik a kötöttségek, vagy elsősorban a kinézetet nézi, a spontán dolgokat hajtja, kalandor tipus, nem azért mert a nők ilyenek meg olyanok. (nincs olyan, hogy nők).

Ebben nem sértesz meg senkit, és hidd el el lehet fáradni a mindennapokban, tapasztalatom szerinte, azok bagatellizálják el akik nem vesznek részt benne...

2020. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!