Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vagy olyan lányokat fogok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy olyan lányokat fogok ki, akik rám akarnak akaszkodni, vagy olyanokat, akiknek semmi idejük nincsen, miért nem találkozom átmenettel?

Figyelt kérdés

Szinte mindig ez a két véglet jön velem szembe. Nekem szükségem van szabad térre, így nem bírom, ha rám akarnak akaszkodni. Egy csomó ilyen lányt kifogtam, akik már ismerkedési szakaszban folyton számonkértek,h miért nem érek rá, miért a barátaimmal találkozom stb.

A másik típus meg az olyan lányok,akiknek mindig valami dolga van, és soha nem érnek rá. Persze van a mondás,h mindenkinek arra van ideje,amire akarja, és lehet,h ezeknek a csajoknak szimplán nem jöttem be, azok akik meg folyton velem akartak lenni biztos nagyon vonzódtak, de azért sztem ennyire nem egyszerű a képlet, mert vannak pl. olyan lányok,akiknek nincsenek barátai és ezért nyomulnak rám,mint valami pótlékra, meg vannak olyanok,akik meg annyira ragaszkodnak a barátaikhoz,családtagjaikoz,h mást nem is engednek be az életükbe,mert az idejüket inkább azokkal akarják tölteni.


2019. szept. 15. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
ami benned van azt látod viszont. gondolkodj el mivel van dolgod
2019. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Neked meg ezek a lányok nem elég fontosak.

Ugyanaz, csak visszafelé.

Nem kell ráakaszkodni a másikra, de ha heti 2-3 talit nem lehet valakivel összehozni, az felejtős.

2019. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de nagyon nem szeretem ha valaki ráakaszkodik a másikra, akár kapcsolatról vagy baratsagról beszélünk. Volt már pár hosszabb kapcsolatom, de mindig hagytunk a másiknak elég teret.

Kevés barátom van,de nem azért mert nem lenne rá lehetőség, hanem azért mert rengeteget csalódtam és már nincs bizalmam új baráti kapcsolatok kialajítására. Van kettő nagyon közeli barátom és pár (haver) barátnőm. Pont elég. Szeretek egyedül lenni, magam járni az utamat. Kapcsolat terén nem vagyok tapadós, de ha nem élünk együtt, akkor elvárom hogy heti 2-3 alkalommal találkozzunk, mert a találkozás hiányában nem tudnak megmaradni, vagy kialakulni az érzelmek.

2019. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!