Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkozom a pasival akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom a pasival akivel kavartam én is és a barátnőim is. Mi legyen?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. 1 komoly kapcsolatom volt eddig, azzal a sráccal 3,5 évet voltam együtt, és ő volt az egyetlen, akivel csókolóztam vagy volt bármi is.

A lényeg, hogy szakítottunk mert majdnem megcsalt. Azóta eltelt 1 év. Én eljártam bulizgatni, de valahogy a kapcsolat nem talált meg. Aztán egy buliba mentünk a baráti társaságommal, és ott volt egy srác, akivel elkezdtem kavarni, volt csók(más nem). A lényeg, hogy utána a srác szépen rámászott a barátnőimre is, volt másik csajjal is csók, a harmadikat taperolta, stb. A barátnőim viszont annyira bezsongtak ettől a pasastól, hogy szépen be is épült a baráti társaságba, és mindenhova hívják. Én totál bele estek a srácba, ugynakkor amióta mindenkivel kavart, nem engedek neki semmit, pedig közeledik felém is.

Beszéltem a barátnőimmel, hogy ne hívjuk már mindenhova a srácot, de mindegyik barátnőm rá akar hajtani, szóval hívják mindenhova. Totál elvarázsolt mindenkit.

Szerdán lesz egy barátnőm szülinapja és a srác is ott lesz. Szeretném lezárni magamban, de nem tudom. Mit tehetnék? Volt már, hogy nem mentem el a buliba, mert a barátnőim hívták őt is, és én voltam kinézve, hogy mit nem tudok szórakozni(tudják, hogy tetszik nekem a srác).

Én még tapasztalatlan vagyok, így lehet, hogy butaságnak tűnik a kérdésem, de tényleg csak egy kapcsolatom volt eddig. Kérlek, adjatok jó tippeket, mert nagyon szenvedek.


2019. jan. 28. 14:46
 1/7 peca1000 ***** válasza:
20%

Pedig ebből lehetne egy jó kis gruppen szex is :)


Te, a barátnőid, és a srác.


Később bànni fogod, ha nem léped meg :)

2019. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne az érzelmeid, hanem az eszed szerint cselekedj. Annyira nem nehéz.
2019. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen helyzetekben általában a teljes kapcsolatmegszakítás segít abban, hogy gyorsan és hatékpnyan le tudd zárni a dolgokat.

Remélem vannak más barátaid is ezeken a fent említetteken kívül, mert ez így nagyon beteg!

Esetleg kivárhatod, amíg a srác megdug mindenkit a társaságban, majd odébbáll. Ugyanis szinte tuti, hogy ez fog történni.



Amúgy hogy lehet beleesni valakibe ilyen viselkedés mellett? :D

2019. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég kiábrándultam volna, ha azt látom, hogy mindenkivel kavar, de majd tanulsz a saját károdon. :-)
2019. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

A baratnoid eleg ostoba libanak tunnek. Ebbol a tarsasagbol senki nem olyan, mint te. Ez a helyzet egyszereun gaz es nem azert erzed magad kellemetlenul, mert tapasztalatlan vagy, ennek semmi koze a kerdeshez.

Amugy meg nem vagy tapasztalatlan. Egy hosszu komoly kapcsolat miert nem szamit tapasztalatnak? Miert csak a sok rovid? A tanacsom meg: nincs szukseg olyan emberekre, akik csak szorongast okoznak neked.

2019. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát van neked eszed? :D Nevetel? :))
2019. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rockarc ***** válasza:
47%

Szerintem jol merted fel a helyzetet. Amig az eszednel vagy, addig baj nem lehet. A gond pont az ilyen hazibuli es az addig iszunk, amig van szituaciokban szokott kialakulni. Ne legyen igazam, de szerintem a baratnoid kozul te leszel az egyetlen, aki nem fogja megbanni ezt a hazibulit. A helyedben kerulnem a sracot, ha van masik barati tarsasagod, most egy ideig inkabb azokkal lognek.


42F

2019. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!