Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnőim mit csinálnak mikor...

Barátnőim mit csinálnak mikor nem találkozom velük?

Figyelt kérdés
Tudom hülye a kérdésem de néha eszembe jut, hogy ugyan ők mit csinálnak otthon. Mert én takarítok, olvasok meg ilyenek de persze nem egész nap aztán néha unatkozom de kíváncsi lennék ők unatkoznak-e? Ti gondoltatok már ilyesmire?
2012. aug. 20. 18:39
 1/5 anonim válasza:
Nem baj ha megkérdezed! Én mindig kitárgyalom bnőimmel
2012. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vajon te mit fogsz csinálni egy óra múlva? Én sajna eléggé sokszor unatkozom. Olyankor XBOXOZOK. Amikor volt barátnőm, akkor arra gondoltam, hogy ő mit csinálhat.
2012. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük ;)
2012. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom élik az életüket, de ez nem biztos.
2012. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én klippeket, koncertfelvételeket szoktam nézni, olvasok, öcsémmel nézzük a kedvenc sorozatunkat, a családdal beszélgetek, vagy csak vergődök össze-vissza, hogy egyik ismerősöm sem ér rá. :) Aztán ah megunom a vergődést, akkor elindulok egyedül a városnak: sétálok, jégkásázok, fagyizok, elnézek könyvtárba. :D

20l

2012. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!