Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hazudjam hogy vannak barátnőim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudjam hogy vannak barátnőim? Miért ilyen nagy baj ha nincsenek?

Figyelt kérdés
Társkeresős ismerkedésnél mindig erre terelődik a téma, hogy ki mit csinál szabadidejében, hétvégén. Én itthonülős vagyok. Sokan kérdezik, hogy azért a barátnőimmel szoktam e programokat szervezni stb. Mikor írom hogy nincs egy barátnőm sem, akkor olyan meglepett válaszokat kapok, mintha leprás lennék. Néhányan elkezdenek kérdezösködni, hogy az meg hogy lehet, most költöztem ide? Mikor mondom hogy nem, itt születtem, akkor a legtöbben nem írnak többet.
2019. jan. 4. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mert ez utalhat rossz személyiségre...
2019. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom manapság, hogy folyik ez a társkeresősdi, de én egyszer nem kérdeztem meg senkit, hogy a barátnőivel ki milyen programot szervez.

Kb. letojom, az illetőre vagyok kíváncsi, a tágabb szociális életét majd kifejti, ha akarja.

2019. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, nem érdekel, hogy vannak-e barátaid vagy milyen a szociális életed, mert nekem sincsen egyik sem. Igénylem viszont az önálló időt, úgyhogy ezt neked is tisztelned kell. Kb. ennyi.
2019. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
A mai világban mindenről hazudni kell. Különben jön a csesztetés, a "poénkodás" meg a többi dolog.
2019. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek nagy barátaim.Engem nem szoktak körbekérdezni hány barátom van(főként az érdli őket kb.2 perc után, hogy mikor volt utoljára barátom,és hasonlók,amihez mondjuk semmi köze),de ha mégis nagyon kíváncsiskodik,akkor meg szoktam mondani,hogy nem nagyon vannak,aztán ha ez neki annyira fura,hogy lekopik,hát nem számít.De igazából ez ritkább.Ha valaki azt gondolja azonnal,hogy akkor velem tuti baj van,az az ő èrtelmi színvonalát tükrözi.
2019. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az extrovertáltak ebben mérnek mindent. Ők szociálisan túlfűtöttek, mindig eljárkálnak otthonról, mindenkivel cseverésznek. Ne bánkódj miattuk, úgysem illenétek össze 🙂


Hozzád a hasonló introvertáltak valók 🙂

2019. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, én sem vagyok az a nagy haverkodós.

Vannak ismerősök akikkel szoktunk néha ezt azt csinálni, de ennyi.

Egyébként én sem szomtam ilyet kérdezni ha neten ismerkedem, nem tudom honnan jön ez sokaknak...

2019. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert annál az embernél bajok vannak, aki senkire nem számíthat. Introvertált vagyok, de nekem is megvannak a számomra kedves emberek, akikkel szoktam beszélgetni és akikkel számítunk egymásra. Nem jönnék össze olyannal, akinek nincsenek barátai, mert vagy velem sem akar semmi közelit, vagy rajtam fog csüngeni, mint a kölyökcsimpánz, akkor is, ha nincs időm rá.
2019. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!