Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért menekülnek el a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek el a férfiak mikor elmondom, hogy én nem járok szórakozni, és nincsenek barátnőim, haverjaim sem?

Figyelt kérdés
Engem már valahogy nem vonz az, hogy hétvégente elmenjek bulizni, mentem eleget 15-21 éves koromig, az utóbbi években már nincs hozzá kedvem. Jobban kedvelem azt ha csak a szűk baráti körrel össze ülünk valamelyikőnk otthonában és iszogatunk, dumálunk. Viszont egy ideje már a baráti kör is elkopott mellőlem, a barátnőimnek babája lett, nincs idejük rám, volt aki elköltözött, szóval valahogy megszűntek a szorosabb kapcsolataim. Hétköznap munka, aztán a szokásos napi teendők, és alvás. Hétvégén pedig nagyrészt itthon vagyok, elfoglalom magam, néha elmegyek vásárolni. Nem értem hogy ez miért riasztja el a férfiakat, talán unalmasnak gondolnak, azt hiszik hogy velük sem mennék el szivesen programokra? Vagy csak hozzám nem illő pasikkal ismerkedek?
2015. okt. 23. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nincs ezzel semmi bajom, sőt kifejezetten ezt szeretem, mivel én is ilyen vagyok. ;)

Nemrég épp egy ilyen csajt ismertem meg, mint te. Nagyon meg is örültem neki, csak sajnos nem úgy alakult a dolog, mint ahogy reméltem. :/

2015. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. A kérdésedre válaszolva. Biztosan vannak olyanok, akik azt hiszik, hogy otthon ülnétek egész nap. De akiknek van egy csepnyi eszük, azok tudják nem így lenne. :)

Biztosan rossz emberekkel ismerkedtél, de fog ez változni. ;)

2015. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Azért mert ha valakinek nincsenek barátai az gyanús. Az illető lehet, hogy antiszociális, ha senkivel nem szokott találkozni.

Ezen kívül azt is hiheti a potenciális jelentkező, hogy ilyen unalmas életet akarsz élni, és ez őt nem elégítené ki.


Tapasztalat alapján én sem biztos, hogy kezdenék veled, ha megtudnám, hogy nincsenek ismerőseid és nem jársz sehová.

2015. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem jó helyen ismerkedsz. Az első válaszoló személyêben akár megtalálhatod az álmaid férfiát.

Igen, ezek tudatában kicsit tényleg antiszoc lehetsz, vagy legalább is annak tűnhetsz. Szerinted az vagy? Miért nincs sok barátod? Hány éves vagy? A munkahelyeden szoktál ismerkedni? Vagy hol, ha nem jársz sehova?


22L

2015. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt hiszik, hogy unalmas vagy. Legalábbis nekem is volt ilyen időszakom, és én ezt a választ kaptam. Nem egy nyuggert akarnak maguknak, hanem értelmes társat, akivel kellemes az együttlét intellektuálisan is.

Persze nem jelenti azt, hogy ha valaki otthon ülős, hogy unalmas is.

2015. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom pörgősebb típusokkal találkozol, akik azt igénylik, h állandóan menjetek valahova, de ez nem minden férfira jellemző.


Engem pl. egyáltalán nem riasztanak az ilyen lányok, mivel én is nyugis, otthonülős típus vagyok, nekem is csak néhány barátom van, és én is ráuntam már a bulizásra, meg egyébként eléggé lusta vagyok. A hétköznapi teendőkön kívül(egyetem,ügyintézés stb.), csak a nagyon jó, nagyon extra programok esetében teszem ki a lábam a házból(pl. luxusétterem, utazás, síelés, vagy valami egyéb extra event). Egyébként a kedvenc elfoglaltságom, hogy otthon döglök, olyan pár lenne számomra az ideális, aki velem együtt fetrengene egész nap, de lányok között is van egy csomó, akiket kiábrándít az én életvitelem, nem könnyű olyan lányt találni, aki pont ezt igényli.

2015. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincs.Kapcsolatban lehet szívesen mennél a pároddal.Én sem szeretem,ha valaki minden héten bulizik és egyfolytában megy valahova,a párjára alig jut ideje(tapasztalat).
2015. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mintha csak rólam készült volna ez a leírás.

Szintén kiéltem már magam anno, már nem hiányzik a hétvégi bulizás. Ellenben szeretek néha munkatársakkal beülni valahova beszélgetni, kicsit sörözni. Többre értékelek már egy bringás kirándulást, vagy egy erdei túrázást, mint egy piálós diszkós szombat estét.

Kevés barátom van, mert elköltöztem a szülővárosból pár éve, így megértem a helyzeted. Másoknál sorban jönnek az esküvők, a babák, és így természetes, hogy nekik már az az első. :) Hétköznap szintén munka, néha kis edzés, vásárlás, és ennyi a nap. Persze ha lenne barátnőm, akkor más lenne a szitu, lehetne programokat szervezni bármikor, mert pl moziban sem túl jó egyedül elmenni jelenleg. Utazgatni télen-nyáron kettesben stb, de egyedül ez sem túl izgalmas.

Keress magadhoz hasonló férfit, mert egy pörgős pasi lehet, hogy egy idő után azt mondaná, hogy kicsit lapos a kapcsolat.


29F

2015. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak azért menekülnek, mert tényleg unalmasnak találnak, miközben nem biztos, hogy az vagy. Tedd hozzá, hogy egyedül mégis merre mennél? Jó, kiállításra lehet elmenni egyedül, de egy-egy helyi rendezvényre tényleg unalmas. Tedd hozzá, hogy ok, nincs társaságod, de ha kitalál programot, akkor igenis, elfogsz vele menni. Nekem sincs társaságom, hasonló okok miatt, mint a Tiéd, nem érzem magam antiszocinak, egyszerűen a természetem olyan, hogy elvagyok magamnak. Igaz, így nem tudom, hogy mikor lesz családom...

Viszont melóhelyen nem hívnak ide-oda, mert nem akarok melóhelyről barátot, így inkább azt mondom, hogy megyek haza, mert dolgom van, miközben gyakorlatilag semmi dolgom. Én is unalmasnak jellemezném magam.

2015. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A keresztneved nem M betűvel kezdődik? Nagyon ismerősnek tünsz.
2015. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!