Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudott a lány? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott a lány? Miért mondta, hogy nem volt szórakozni?

Figyelt kérdés

előjáróban ez ilyen "lájkolta az exje képét a pasim, megcsalt?" tipusú kérdés, szal ha nem birod, légyszi ne b...ssz le, hanem menj vissza :)


pasi vagyok, van egy "barát" nőm, és van pasija, tegnap találkoztam vele buliban. Én nagyjából egy hónapig csak itthon ültem, ő minden hétvégén itt volt, mégis mikor kérdeztem, azt mondta nem volt ő sem sehol, hiányzott neki.

Ezt miért kellett?


2015. márc. 22. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval a kérdés: a lány barátod pasijával összetalálkoztál a buliban és tagadta, hogy korábban is eljárt volna oda (holott szerinted minden hétvégén eljár bulizni). Jól értem?

Nem akarja, hogy elmondd a barátnőjének, mert nem akarja, hogy féltékeny legyen a lány. Lehet, hogy csak szórakozni jár le, de az is, hogy vaj van a füle mögött.

2015. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"a lány barátod pasijával összetalálkoztál a buliban", téves, a lánnyal találkoztam, nem a pasijával
2015. márc. 25. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!