Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen sosem fogok tudni túllépn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen sosem fogok tudni túllépni, hogy későn veszítettem el és az első barátnőim is elhagytak tapasztalatlanság miatt?

Figyelt kérdés

21 évesen voltam először nővel, de mindezt közben úgy, hogy a legjobb barátaimat már 14 éves korunktól láttam kölcsönös szerelemben lányokkal és tudtam is hogy szexelnek. Én is nagyon ezekre ilyen kortól kezdve. Sosem annyira a külsőmmel volt gond, inkább hogy csendes, visszahúzódó voltam. Tetszettem is lányoknak.

Viszont akikbe ebben az időben szerelmes voltam, azok elég durva módokon utasítottak el. Volt aki csak azt mondta legyünk barátok, majd osztálykiránduláson rá akart mászni az egyik legjobb barátomra részegen. Egy másik lány szó szerint ezt mondta, hogy "Undorodom a gondolattól, hogy veled legyek."

21 éves koromra már elkezdtem csajozni tanulgatni, de az első két lány, akikkel voltam egy éven belül, mindkettő elhagyott pár hét/hónap után, mert elég tapasztalatlan voltam még a nőkkel (nem csak szexuálisan). Ott is az egyikbe nem, de a másikba nagyon szerelmes voltam. És akkor voltam szerelmes utoljára.


Azóta jól keresek, tudok csajozni, kigyúrtam magam és vonzó férfinak látom már magam és vannak alkalmijaim, szexkapcsolataim. Viszont a leghosszabb kapcsolatom csak féléves volt. Egyrészt szerelmes sem voltam már 21 éves korom óta, másrészt a régi rossz tapasztalatok miatt annyira bennem van, hogy engem nő nem tud szeretni, hogy manapság már én szabotálom el a kialakulóban lévő kapcsolatokat.

Ezek a múltbelo dolgok is viszont a mai napig dühítenek, ha eszembe jutnak és ez gyakran van.

29/F


2018. szept. 26. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Tessék elmenni pszichológushoz, elkerülő párkapcsolati kötődési mintát építettél ki.


30N

2018. szept. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A személyiséged része marad mint minden ami történik az emberrel.

Ezértnem állja meg a helyét az a mondás, hogy a rossz dolgok megerősítenek, valójában a rossz dolgok rombolnak és sebeket ejtenek, viseljük a hegeket egész életünkben.


Másrészt nagyon sikeres emberek nem tudnak mit kezdeni magukkal és van, hogy be is fejezik korán, elgyötört múltú emberek meg csak lépegetnek előre a saját tempójukban, nem tudni sosem kit mi tart meg az úton.

2018. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te nem bízol a kapcsolatban akkor a nők miért tennék? Vagy mégis hogyan próbáljon egy nő közelíteni feléd, ha te magad mondod, hogy ellököd magadtól? Akkor hiába próbálkoznak és szeretnek téged.
2018. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól keresel, kigyúrtad magad, vannak már sikerélményeid, akkor nem vagy rossz helyzetben.
2018. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Röcsögei Péter ***** válasza:
Én 24 évesen voltam először nővel, aztán 28-29 évesen egy nimfós lánnyal éltem (mint a gép), azóta semmi nem jött össze. Irigykedem rád komolyan! Ennyi alkalmi nekem életemben nem lesz, ha így folytatom. Nekem 6 éves koromban ellopták a gatyámat, amikor először mentem iskolába. Kirángattak a wc-ből, lefogtak. Aztán félpucéran szaladgáltam 100 lány előtt, hogy visszaszedjem a ruháimat. Még ablakon is kimásztam érte lógó tökkel. 8 évig mesélték az egész kerületben, hogy milyen kis farka van, másik városba szerettem volna menni, de még mindig itt élek sajnos. Jó, hogy 87-ben még nem volt fészbuk. Vajon mit csinálna velem a pszichológus? Lobotomizálna? Mai napig nehéz ismerkednem emiatt. 38F
2018. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!