Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban miért találkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban miért találkozom jóval több őszinte nővel, mint az interneten?

Figyelt kérdés

Amikor élőben megismerek új lányokat és elkezdünk beszélgetni (akár társaságban, akár kettesben), általában minden gond nélkül őszintén elmondják, hogy mit akarnak, mit keresnek, mi jön be nekik. Lazán közlik, hogy szeretik az izmos srácokat, bejönnek a kicsit bunkóbb pasik és többségük odavan a magas férfiakért.

Ha neten ismerek meg valakit, akkor teljesen a dolgok ellentettjét tapasztalom. Pár kivételtől eltekintve az összes neten megismert lány azt állította, hogy náluk semmiféle pluszpontot nem jelent az izom, utálják a bunkó srácokat, magasság terén pedig csak pár centi pluszt akartak. Ehhez képest, amikor elkezdünk beszélgetni és szóba kerültek exek vagy olyanok, akikkel épp kavarnak, általában izmos és magas srácok voltak és elég sokan panaszkodtak arra, hogy bunkó srácokkal akarnak összejönni.

Ennek mi lehet az oka? Aki élőben ismerkedik, jobban vállalja magát, kevesebb benne a megfelelési kényszer?



2018. jún. 8. 01:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Honnét tudod h nem lazán hazudnak? :O

Neten az emberek "gátlástalanabbak" épp ezért jóval meg gondolatlanabbul kommentelnek...kicsit olyan ami a szivemen az a számon dolog csak a szívig sem jut el a gondolat egyből megy a monitorra.Éppen ezért nem lehet 1nek venni a való és a virtuális világot.A 2 két külön világ van átfedés de ha csak a felét tennénk meg annak amit kommentelünk már rég kihalt volna az emberiség :D


És akkor most nézzük azt h élőben milyen lányok mondták neked ezt és mondjuk milyen lányok cáfolták meg itt ezt...mert az ittenieket nem láttad élőben és semmit nem tudsz roluk...h milyen stilusa ,személyisége van.

2018. jún. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: Kire gondolsz, hogy hazudnak és miben?
2018. jún. 8. 01:43
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Élőben el tudja magát adni a külső tulajdonságaival, neten így kénytelen úgy beállítania magát, hogy ő bizony más mint az összes többi.
2018. jún. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3: Interneten is tudnak képeket felpakolni. Anonim oldalon lehet ebben valami.
2018. jún. 8. 01:46
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Élőbe a szemedbe hazudni nagyobb bátorság kell, mint neten...:D
2018. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Sokan gyávák szemtől szembe igazat mondani
2018. jún. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem az izom bejön (de csak ha nem túl sok), marhára nem vonzó a dagadt/puhány test, én is sportolok. A magasság is jókora előny.

Viszont a bunkókat gyűlölöm. :D Kendőzetlenül őszinte vagyok egy anonim oldalon.

2018. jún. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyilván nem ugyanazzal találkozol élőben, mint neten. Én élőben is ugyanazt mondanám el, amit itt: a számomra ideális férfi magasság 170-180 között van, nem bánom, ha egy pasi izmos, de ne legyen totál kigyúrt bájgúnár és gyűlölöm a bunkó pasikat. Ez mindig is így volt, élőben vagy neten, bárhol. Volt 165 cm magas párom, ez tény. Tehát a pár centi plusz igaz és nem urban legend. De te csak tartsál nyugodtan hazugnak, mert az én gondolkodásom nem illik bele a TE nőkről alkotott véleményedbe.
2018. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Attól is függ ezt hol kérdezed az interneten:)

Aki társkeresőzik abban már van egyfajta vágy egy kapcsolatra, de ha nem tudom milyen oldalak jók most. Instagram, facebook, ask vagy snap vagy mi fut most, na ha ilyen helyeken felteszed hogy kinek milyen pasi jön be, ott is leírják őszintén ahogy társkeresőn is. Csak ugye kinek mi az ami bejön.


Kb ugyan az a társkereső/populáris fórum mint a gyik/valóság. Más a véleménye az átlagnak az egyik illetve a másik közegben.

2018. jún. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Élőben nehezebb hazudni, mint a neten. Mondjuk én még őszinte nővel soha nem találkoztam, élőben sem.
2018. jún. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!