Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt kiosztogatnak mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt kiosztogatnak mindenkit, a valóságban vajon milyen életet élhetnek?

Figyelt kérdés

Mert kötve hiszem, hogy kiegyensúlyozott, mintaéletűek lennének, amit próbálnak a segítségre szorulóknak előadni. Na meg tovább növelni az önbizalomhiányukat a "lelki beteg senki vagy, minek hisztizel, úgysem érdekel senkit" és társai beszólásokkal. Vagy ebből gyűjtenek önbizalmat, hogy akik amúgy is azért írnak ki kérdést, mert tanácstalanok és szeretnék a nyűgjeik kiadni magukból, őket még jobban lehúzzák?


Nem értem az embereket, rohadtul zavar a jelenség.


2018. febr. 23. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

'Mert kötve hiszem, hogy kiegyensúlyozott, mintaéletűek lennének'


Akkor te sem vagy az?

2018. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát attól függ, mert vannak olyan kérdések, ahol pl. a kérdező mindenkit gyűlöl, mert volt egy szerelmi csalódása, vagy az általánosító kérdések, ezekre nem véletlenül ugranak az emberek és lesznek dühösek.

De ha csak sima kérdésed volt, és rávilágítottál valami gyengeségedre, akkor is letámadhatnak, elég, ha az első válasz agresszív. Akkor működik a falka ösztön és a többi is nagy valószínűséggel az lesz.

Melyik kérdésednél bántottak?

2018. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem engem, általánosságban kérdezem, hogy akik ezt csinálják, ilyenkor mit éreznek?
2018. febr. 23. 16:28
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Van sok bunkó nagyon itt. Tegnap is beszéltem itt egy 29 éves pasival,képet kért nem küldtem.Erre írja hogy " Rendben hájas r*anc. " Egy idegennel aki nem ártott semmit,így kell beszélni 29 évesen?
2018. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem ilyen könnyen általánosítható a téma. Valamelyik kérdező tényleg megérdemli a kiosztást, amit kap. Néha kifejezetten a durvább hangnem is lehet segítő szándékú és hatású.


Ha én valakit kiosztok valamiben, akkor nekem alap, hogy úgy osztom az észt abban az adott témátban, hogy én példát mutatok.

Pl. amikor lusta, dagadt, önsajnáló embereket teszek helyre.

2018. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én itt a lelki kérdéseket nem is veszem komolyan, csak a szakmait. Arra meg 1-2 válasz szokott jönni és nem osztja az észt a fél világ...
2018. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

63%


Te jó Isten...:O

2018. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
#7-es! Mi a gond?
2018. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Amúgy az ilyenek azt akarják, hogy bebizonyítsd, hogy nem vagy az. "Biztos csúnya vagy, biztos kövér vagy."


És akinek nincs önbizalma, az nem tiltja az ilyet, hanem küldi a képet, hogy megmutassa, hogy ő bizony megfelel a seeggfejnek.

2018. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Diavolino44 ***** válasza:
76%

Szerintem nincs ezzel se baj.

Az itt kerdezok 99%-a nem azert jon fel mert innen varja a megoldast, s sok esetben mar a valaszokat sem varja meg csak szimplan eltunik.

Kb 1% fogadja meg amit itt irnak, de lehet tul optimista vagyok az egy szazalekkal is.

Ide azert irnak, mert a felesleges duhot ki kell engedni s anonim az oldal igy senki nem tudja, meg kik ok. Ez igaz a kerdezokre es a valaszolokra is. Nem veletlen, meg a rendszeresen feljarok se merik kiirni a nevuket.

2018. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!