Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóságban miért nem megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugyosgalacsin kérdése:

Valóságban miért nem megy?

Figyelt kérdés
Fenn az én esetem miszerint neten ismerkedem. Na már most nem tudom mit csinálok, de folyamatosan szerelmesek lesznek a lányok belém, egy hét beszélgetés után akár. Nem a bányarém kategóriáról van szó, kép csere alap ráadásul a vicc az, hogy kortól független 15 évestől a 42 évesig ( én 23 vagyok). Miért vagyok ennyire színpatikus az online világban nekik, ha valóságban már kicsit sem ez a helyzet?

2017. aug. 26. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól beszélsz.
2017. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jó a szöveged, és nem is lehetsz olyan csúnya akkor, de valamivel nagyon lelombozod őket a személyes találkozáskor. Hmmm... Erős beszédhiba? Erős testszag? Az anyukád is elkísér a randira? Egyfolytában a telefonod nyomkodod? Hitleres pólód van?
2017. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sajat maguk altal kitalalt kepbe szeretnek bele, eloben meg lehet, hogy tok mas vagy, mint amit elkepzeltek.
2017. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
félre ne érts de egyik sem. Ott sincs semmi gond mivel már kialakítottak rólam egy képet addigra már. Az ismerkedés és kezdeti fázisra értettem, hogy annyira nem jó a valóságban
2017. aug. 26. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen színű gyogyszertaros ?
2017. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg eloben nem vag annyira jol az eszed friss szituacioban, mint a net elott ulve.

Neten rengeteg idod van atgondolni a valaszodat. Eloben viszont eleg fura, ha 1 percet gondolkozol minden mondatod elott.



"de folyamatosan szerelmesek lesznek a lányok belém, egy hét beszélgetés után akár. "

Ezt azert kotve hiszem, de legyen igy :D

23 evesen illene mar tisztaban lenni a szerelem fogalmaval.

2017. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem én állítottam magamról, hogy szerelmesek belém, ha nem ők
2017. aug. 26. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:
jó kérdés.. hasonló cipőben járok..
2017. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!