Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt kiosztogatnak mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt kiosztogatnak mindenkit, a valóságban vajon milyen életet élhetnek?

Figyelt kérdés

Mert kötve hiszem, hogy kiegyensúlyozott, mintaéletűek lennének, amit próbálnak a segítségre szorulóknak előadni. Na meg tovább növelni az önbizalomhiányukat a "lelki beteg senki vagy, minek hisztizel, úgysem érdekel senkit" és társai beszólásokkal. Vagy ebből gyűjtenek önbizalmat, hogy akik amúgy is azért írnak ki kérdést, mert tanácstalanok és szeretnék a nyűgjeik kiadni magukból, őket még jobban lehúzzák?


Nem értem az embereket, rohadtul zavar a jelenség.


2018. febr. 23. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

63%


Csak én sem értem az ilyen ismeretlenül személyeskedőket.

Azaz de, valószínű így élik ki a frusztrációjukat.

2018. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
63%

Azért az nagyban közrejátszik, hogy névtelenül, felelősség nélkül sokkal könnyebb, hetykébb, radikálisabb választ adni. Egyszerűen mert így személytelenül nem érezzük a mondataink súlyát. Pl. az instant "hagyd el!" tanácsok egy párkapcsolati problémára.

Már régóta a párommal élek, és megéltünk olyan dolgokat együtt, amit itt leírva, biztos, hogy kiverte volna a gyk kénköves biztosítékát, szóval jó 3x-4x biztos szakítanunk kellett volna... de mindig túl tudtunk lépni a helyzeten és új alapokra helyezni a kapcsolatot.


Másrészt nehéz tanácsot adni, úgy, hogy csak annyit ismersz amennyit megoszt a kérdező, és az sokszor igen hiányos. Ami igen jó táptalaja a komolytalan válaszoknak.

2018. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

Én is e halmazba tartozok, még ha lényegileg nem is teljesen.

Nekem 100%osan kiegyensúlyozott életem van. Nem próbálom ezt előadni ha a válasz nem követeli meg.

Többi már nem vonatkozik rám.

2018. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Mondok valamit: aki normálisan válaszolgat, legfeljebb néha durran el az agya és offol, trollkodik, az sincs jobban megbecsülve itt az általad kiemelteknél...
2018. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#4

Esélyes, hogy nem 29 volt, hanem 16.


Sok általánosító, ostoba kérdés van, amiben a kérdező csak sajnálja magát. Én pl sok szrságon mentem már keresztül, de tettem magamért, és rossz látni, hogy sokan mennyire híján vannak az ön- és emberismeretnek.

2018. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

„Én itt a lelki kérdéseket nem is veszem komolyan, csak a szakmait. Arra meg 1-2 válasz szokott jönni és nem osztja az észt a fél világ...”


Lassan az egész gyakorin átveszik a hatalmat a 12-14 évesek (ordít a kérdésekből/válaszokból) - nem csoda, hogy egyre kevesebben használják ezt az oldalt; már a szakmai részt is egyre sikeresebben trollkodják szét.

2018. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én csak akkor osztok ki embereket, ha olyan mértékben rohadtak vagy hülyék, hogy nem bírok mellette elmenni szó nélkül és úgy hagyni, mert egy ilyen izével nem akarok egy bolygón élni anélkül, hogy legalább kicsit ne próbálnék meg rajta javítani.


Kiegyensúlyozott életet élek, bármilyen meglepő. Csak a hülye emberek, akik alapvetéseket nem képesek belátni, olyan mértékű undort és gyűlöletet tudnak bennem kelteni, hogy örülhetnek, hogy nem személyesen mondják a képembe azt a bziságot, amit ide leírnak.

2018. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ennek több oka van.


- Ez az oldal bizonyos %-ban egy Troll gyűjtő hely.

- Anonim tehát mindenki azt ír amit akar.

- Ebből kifolyólag a vitapertered lehet egy unatkozó 11 éves is.


Egyébként meg én pl immúnis vagyok a kritikákra.

Nem tetszik neki ez v az, és közöd ? Kit érdekel a véleményed....

Persze majd azt fogom hagyni h idegenek ugassanak bele a magánéletembe hogyne.


Továbbá egy állapotnak pl mé nincs kapcsolatod c kérdések és pedzegetésük. (Hülyének nézve akinek nincs. ) Nem csak előnye van.

2018. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Pedig van pár válasz, ami igazán hasznosítható.

https://www.youtube.com/watch?v=23aT0Y8CyA0

2018. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát volt 1 kérdező, aki nem értette, miért olyan gyökér az exe, hogy nem akarja visszafogadni. Pedig nagy hibákat nem is vétett és szereti, imádja a srácot.


Majd kiderült lefeküdt a srác ikertesójával, kíváncsiságból, meg az egyik haverjával is... Neki nyomtam egy oltást, hogy az ilyen r***-ot énsem fogadnám vissza, 53 oltást kaptam hölgyektől privátban és meg 7 oldalon keresztül szidtak a kérdés alatt!


Ezen csak nevetni tudok :)

2018. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!