Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ferfiak itt miért lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak itt miért lányokat akarnak miért nem nőt?

Figyelt kérdés

A 30+ férfiakra értem ezt. Nem értem miért jobb egy lány mint egy felnőtt nő nekik?

De már 50+ öregedő embertől is hallottam olvastam ezt.


2020. febr. 21. 07:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Mert a komplexusaik miatt nem mernek tapasztalt hölgyeknél próbálkozni, mivel ők hamar rájönnének a férfi hiányosságaira, egy fiatal lány könnyebben megvezethető.
2020. febr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem kellenek besavanyaodott, mindig morgó, alaktalan házisárkányok.
2020. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
A #2-es megírta. Te is a friss kenyeret veszed meg. Nem a két, három naposat. Ha van lehetőséged választani.
2020. febr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Mert a kiscsajok minden hülyeségre rávehetők.
2020. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

Mert szeretem jól érezni magam, hülyülni, utazni, jókat szexelni, és egy vérpezsdítően vonzó lánnyal mutatkozni. Hiába múltam 30, a 18-23 éves korosztály a legvonzóbb. Volt nagyon hosszù kapcsolatom korombeli nővel, de ez jobban bejön.

Egyébként kicsit a lányok is hibásak. Amikor èn voltam annyi idős, esélyt sem kaptam kiélni magam, most pedig halomra dughatom a lányokat, igy nyilvan nincs motivaciom meg megkomolyodni.

2020. febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nő ismerősöktől is hallom.De ilyen világ lett , h a 40 pasi ritkán áll le 40 nővel ahoz jól kell kinézzen a nő. A 40 éves exférjemnek is 30 éves barátnője van, rám a társkeresők 50 palik írnak........ vagy 40 átlagon aluli alakok.
2020. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
A kiscsajokat könnyű meggyőzni. Nem kell velük beszélgetni annyit, elég a látszat és nem kérdeznek semmit. Mivel saját vagyonuk nincs általában, elnézőbbek a pasikkal, nem számít, ha egy munkanélküli tróger lúzer vagy, ha hozzá képest a korodból adódó előny miatt akkor is több...
2020. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Én pont h érett nőre vágyom mert nemtudok mit kezdeni a huszasokkal, az amit itt feljebb irtak róluk nekem teljesen kiábránditó, utálom a látszat dolgokat, ha nem kérdez semmit a nő, ha minőségtelen halomra dughatóak.
2020. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
#8 nem tudom miért gondolod, hogy annyira felületes meg látszatdolog lenne csak azért mert fiatal. Egy tinilánynál jobban senki nem tud érezni és vonzódni. Később mindenki egyre cinikusabb és stratégikusabb lesz, itt még tényleg a pillanat ereje erős, szerintem ez sokkal igazibb mint a korosodó számító nőkkel való pávatánc.
2020. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
#9 legyen a te hited szerint.
2020. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!