Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg jobban bejonnek a fiuknak az ilyen lanyok?

Figyelt kérdés
Sok fiubaratomtol hallottam mar hogy azok a csajok akiknek fiu tesojuk van nagyon jofejek. Sokkal jobban szot lehet erteni veluk. Ez tenyleg igy lenne ? Esztevettetek mar hasonlot? Mi lehet az oka? Ennyire ertenek a fiuk nyelven?
2020. febr. 20. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom hogy jobban bejönnek-e de leírom a saját tapasztalataimat.

Lány vagyok és van egy 5 évvel idősebb bátyám akivel nagyon jó a kapcsolatunk.

Nem mondanám hogy emiatt jobban bejövök a srácoknak de az tény és való hogy jól kijövök az ellenkező nemmel.

A testvéremmel eléggé hasonlítunk, hasonló a humorunk, a zenei ízlésünk stb.

Már gyerekkorunkban is szerettem volna utána menni ha ő elment biciklizni pl de nyilván akkor még ahhoz én kicsi voltam. Szerettem a társaságában és a barátai társaságában lenni, sokat tanultam tőle, műszaki dolgokról, a múltkor pl felnyitottuk az autón a motorháztetőt és végigkérdezgettem mi micsoda, hogy működik pedig nem is érdekelnek az autók. :D

Szóval már gyerekkorban is érdekeltek a fiúsabb játékok, mindig is jól kijöttem a fiúkkal pedig nem mondanám magam annyira fiúsnak.

Értem a humorukat, az enyém is hasonló.

Plusz tény es való hogy fiúk v férfiak összessegében egyszerűbben gondolkodnak, kevdsebbet problémáznak és ezek olyan tulajdonságok amiket nagyon kedvelek egy emberben. Hogy nem problémazik, hisztizik dolgokon. Sokkal egyszerűbb lebeszélni egy programot mert kb annyiból áll hogy hé nem megyünk el pénteken ide és ide?- De persze/vagy nem akkor nem jó, legyen szombat. És kb ennyi.

Nem mondkm hogy több a fiúbarátom de sok szempontból egyszerűbb velúk és ezt lehet azért is látom így mert fiútestvérem van. Akitől sokat tanultam, sokat formált.

2020. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sokat számít az, hogy egy ember milyen körülmények között szocializálódik. Az egykékkel nekem idáig csak rossz tapasztalatom volt, de mindig vannak kivételek. Én nagy családban nőttem fel, 3 lánytestvérem van akiket nagyon szeretek. Ami furcsa, hogy amikor még bontogattam a szárnyaimat sok azért passzolt le mert nem tartott elég férfiasnak, mondhatni langyi barátnak ideális voltam, ezt nem értettem. Aztán a legidősebb nővérem elmondta, hogy amit nekik elnézek és szó nélkül eltűrök az egy másik lánynak nem biztos hogy szimpatikus. Majd hozzátette, hogy ne viselkedjek úgy egy idegen nővel akit meg akarok dönteni mint velük, mert nem ezt várják tőlem.

Szóval nem olyan egyszerű ezt mérlegelni....

2020. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez inkább család függő. Ahol értelmes család él együtt ott a testvérek alkalmazkodnak egymáshoz és mindketten könnyebben Kommunikálnak az ellentétes nemmel.

De ha egy család alapból elég vacak akkor ott semmi jó nem fog kisülni ilyen téren.

2020. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!