Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a fiúknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a fiúknak? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szőke vállig érő a hajam, kék a szemem, vékony vagyok, egyetemre járok, nyelvvizsgám van, jogsim, munkahelyem amit szeretek, szeretek cukrászdázni, filmeket nézni, olvasni, , emberekkel foglalkozok minden nap, joggal, emberek között vagyok, kedves és segítőkész vagyok másik szerint,

Miért mennek tönkre 3-4 havonta a párkapcsolataim? Miért nem kellek senkinek?

Azt veszem észre mindenki szakításkor dícsér, minden jó volt stb, de mind hülye indokkal szakít, ha nem a távolság, akkor azért, mert kevés a fizetése, így nem elég ő stb.. és összejön egy gimis lánnyal, vagy olyannal aki tudtommal nem is az esete, vagy aaa nem is tudom..


2019. nov. 20. 19:21
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
és mindenki érdeklődik utána, de senki se keres
2019. nov. 20. 19:22
 2/37 anonim ***** válasza:
64%
privátözön 3, 2, 1
2019. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%

Hát erre mit mit tudunk mondani? A leírtak alapján tökéletes vagy, de magadat jellemzed.

Nyilván olyat kellene megkérdezni aki veled volt.

2019. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
51%
Szia. 33F vagyok, ez szàmomra is érthetetlen így. Leírás alapjàn nagyon aranyos làny vagy. :)
2019. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%

"egyetemre járok, nyelvvizsgám van, jogsim, munkahelyem amit szeretek, szeretek cukrászdázni, filmeket nézni, olvasni, , emberekkel foglalkozok minden nap, joggal,"

Nem lehet, hogy keveselték az együtt töltött időt?

2019. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
"Leírás alapjàn nagyon aranyos làny vagy. :)" 33 évesen egy "önpromó" alapján nyomulsz?
2019. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Ezt az "önpromó" kifejezést én vezettem be ide? :D


Amúgy ez pedig pontosan ez, esetleg kamukérdés, de előfordulhat, hogy a kérdező olyan, mint az egyik kollégám aki hasonlóan írná le magát, csak annyi marad le, hogy az IQ hányadosa úgy 80 körül van. Erős jóindulattal.

2019. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
46%
Az a “mindenki” akivel szóbaállsz és alibi indokkal szakít gondolom egy cérnavékony szelete a férfitársadalomnak. A maradék férfitábor pedig ahhoz is kevés hogy “senki” lehessen nálad
2019. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

III.Edricus Anxious

Azt se tudom ki vagy, nem is láttalak még itt.

2019. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nincsen idom ismerkedni bulizni stb... és az utolsó barátom vizsgaidőszakba tény és való nem ő volt a legfontosabb..
2019. nov. 20. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!