Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a fiúknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a fiúknak? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szőke vállig érő a hajam, kék a szemem, vékony vagyok, egyetemre járok, nyelvvizsgám van, jogsim, munkahelyem amit szeretek, szeretek cukrászdázni, filmeket nézni, olvasni, , emberekkel foglalkozok minden nap, joggal, emberek között vagyok, kedves és segítőkész vagyok másik szerint,

Miért mennek tönkre 3-4 havonta a párkapcsolataim? Miért nem kellek senkinek?

Azt veszem észre mindenki szakításkor dícsér, minden jó volt stb, de mind hülye indokkal szakít, ha nem a távolság, akkor azért, mert kevés a fizetése, így nem elég ő stb.. és összejön egy gimis lánnyal, vagy olyannal aki tudtommal nem is az esete, vagy aaa nem is tudom..


2019. nov. 20. 19:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Nem ertem a kerdest, hiszen most irtad le a valaszokat.

1. Nem foglalkoztal vele,volt szabad vegyerteke, amit a taborban kamatoztani tudott, mivel a lehetőség is adott volt. A keves egyutt toltott ido miatt, annyira nem tudott megszeretni, hogy veled maradjon, ha masban nagyobb perspektivat lat. Nem volt meg kozos gyerek/haz/kutya/hitel.stb.Mi szolt melletted?

2. A tavolsag mar onmagaban eleg lett volna, hogy visszatartsa, aztan amikor adott egy eselyt, talan arra gondolva, hogy legyozi, te hol akartad, hol nem. Joggal gondolhatta, hogy ezert nem erdemes legyoznie, hogy te jatszadozzal vele. Az keves, hogy szerinted o volt az igazi,nagyon nem ugy viselkedtel vele.

2019. nov. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Talán mégis van a személyiségednek egy olyan oldala, ami miatt kiállhatatlan leszel máso kszámára. Vagy esetleg vanna kolyan rossz tulajdonságaid, amelyekreől talán te nem is tudsz, de mások számára, főleg hosszú távon nagyon lehet.

Esetleg unalmas vagy, nehezen lehet rávenni bármire, de az is lehet rossz vagy az ágyban. A legtöbb kapcsolatot előbb vagy utóbb úgyis a nem megfelelő szexuális élet öli meg.

Egy gyönyörű, kedves, szimpatikus nő is lehet borzalmas az ágyban, ha mellett "hideg", nem elég odaadó, vagy szimplán mindent a férfitól vár el ("fadarab szindróma").

De az is lehet, hogy eddig simán csak peched volt, rossz emberekkel hozott össze az élet.

2019. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Szerintem megvan a probléma kedves kérdező, egyszerűen nem tudtatok eleget találkozni a komolyabb párjaiddal. Huszonévesen az embernek arra van igénye hogy menjen ide-oda, programokra jarjon, sokat legyen együtt, ölelkezzen, szexeljen a párjával de veled ezt nem tudták megcsinálni mert neked sose volt jó a tanulás miatt. Ez a talan hetente egyszer találkozunk de amugy mindenki eli a maga eletet stílus a kiegett, elvalt 50-es parokra jellemző.


Ez nem azt jelenti hogy add fel az almaid es programjaid, csak el kene gondolkodnod par dolgon.


1) Lehet hogy alacsony az alapvető kapcsolati szüksegleted es elvagy a dolgaiddal. Ez esetben olyat kell keresned aki szinten igy el.


2) Értjük, hogy annyi dolgod van de a kapcsolat mint latod elsorvad ha nem tudsz vele foglalkozni. Hol volt a kapcsolat a prioritaslistadon?

2019. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Nem az első helyen szerepel a prioritási listámon... de nem értem a karrieristább nőknek akkor mégis hogy van kapcsolatuk és családjuk??


Továbbá most eszmélekre rá arra, hogy akikkel együtt voltam tény és való összes komment mondat, hogy keveset találkoztunk, de gondoltam majd ha végzek sulimmal utána lesz valami.. csak sorba mindenki jön össze a lányokkal és 20-25évesen jegyzi el őket...

2019. nov. 21. 20:58
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát őket ugy jegyzik el, hogy nem a kapcsolatot rakják a sokadik helyre hanem foglalkoznak is vele es belerakjàk a saját részüket. Mégis milyen alapon jegyezzek el egy olyan nőt akivel jó esetben heti 1x talalkozom és minden fontosabb neki mint én?


"Majd a suli után lesz valami"..hat nem lesz mert azert nincs ertelme kapcsolatban lenni hogy x ev mulva majd csinaljuk rendesen. Addig szetesik, mint látod. Miert legyek egy kapcsolatban ahol kb se talalkozas, se szex, se beszelgetes, se elmenyek?


Es tovabbra se hidd azt hogy barki is el akarja venni az almaidat de egy kapcsolatért TENNI KELL. Döntsd el hogy erre hajlandó vagy-e es legközelebb tégy úgy. Ha nem, akkor pedig nem, akkor ne akarj kapcsolatot vagy keress olyat akinek ennyi az igenye vagy csak szexet. Ennyi.

2019. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35-ös vagyok, csak most jut eszembe hogy szerintem azert látok rá a problémadra mert volt egy "kapcsolatom" ahol a lány ugyanilyen volt amilyennek te tűnsz.

Fantasztikus lány ő is, okos, csinos es amikor személyesen találkoztunk tényleg minden rendben volt, lelkes volt, beszélgettünk, hevesen csókolóztunk (szexig nem jutottunk el) csak éppen kb nem tudtunk találkozni. Mindig volt egy óra, egy beadandó, egy projekt, egy munka, egy féléve halogatott baráti találkozó, egy csaladi program ami fontosabb volt nálam. En folyton ajánlottam fel a találkozókat, programokat, alkalmazkodtam, ő sorra offolta vagy mondta le őket. Jobb esetben csak visszautasitast ereztem, rosszabban pedig mar beleeltem magam hogy milyen jo lesz a program amire megyunk aztan fel nappal a program előtt szetzuzta ezeket azzal hogy bocs megse jo.

Amikor harmadszorra mondta le az egyik programunkat hétről-hétre amit elvileg ő is nagyon lelkesen vart, akkor elpattant a dolog. Egyébként ő is elmondta hogy egyáltalán nem realizálta Hogy így viselkedik, de addigra már nem tudtam benne bízni. Miután többtucat visszautasítást kaptam től, nem tudtam elhinni hogy ő tényleg akarja ezt.


23/F

2019. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 jacint1988 válasza:
Esetleg nem vagy jó az ágyban? Szexről nem sok szó esett...szokott lenni orgazmusod? Élvezed a szexet, vagy csak lekapcsolod a villanyt es fejedre teszed a párnát?
2020. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!