Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a fiúknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a fiúknak? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szőke vállig érő a hajam, kék a szemem, vékony vagyok, egyetemre járok, nyelvvizsgám van, jogsim, munkahelyem amit szeretek, szeretek cukrászdázni, filmeket nézni, olvasni, , emberekkel foglalkozok minden nap, joggal, emberek között vagyok, kedves és segítőkész vagyok másik szerint,

Miért mennek tönkre 3-4 havonta a párkapcsolataim? Miért nem kellek senkinek?

Azt veszem észre mindenki szakításkor dícsér, minden jó volt stb, de mind hülye indokkal szakít, ha nem a távolság, akkor azért, mert kevés a fizetése, így nem elég ő stb.. és összejön egy gimis lánnyal, vagy olyannal aki tudtommal nem is az esete, vagy aaa nem is tudom..


2019. nov. 20. 19:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
23%
Mert ezzel kezded az önjellemzésedet: "21 éves vagyok, szőke vállig érő a hajam, kék a szemem, vékony vagyok"
2019. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
" az utolsó barátom vizsgaidőszakba tény és való nem ő volt a legfontosabb"...."egyetemre járok, nyelvvizsgám van, ....) Azért a magyar nyelv olyan alapvető használatával mint a ba/be, ban/ben tisztában lehetnél! Ha a többi önjellemzésed is így jön be akkor ne csodálkozz!
2019. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Pedig már az ékezetek használatára figyelek, tudtam, hogy valamit tuti találsz megint, hogy beleköss :D
2019. nov. 20. 20:33
 24/37 anonim ***** válasza:
Mondom tudom, mi a baj.
2019. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomhiány is lehet gond egy bizonyos szint felett. Pl. ha az ágyban is nagyon félénk vagy, passzív, szégyenlős. Ezt nem mindenki tolerálja, vagy van türelme megpróbálni kirángatni belőle. Egy ilyen leírásból nem jön le semmi. Lehetsz nagyon jó csaj is, aki mindig mellényúl, de lehet akár olyan személyiségbeli problémád is, amit kevesen viselnek el. Ha gondolod, beszélgethetünk, hátha tudok segíteni. Van barátnőm, nem nyomulni akarok. :)

35f

2019. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bővebben mik az indokok amiert szakitanak? Hogy törtenik? Mi előzi meg? Hogy zajlik ez a 3-4 honap? Kikkel jottel eddig ossze?


Veled sok baj nincs a kerdes alapjan, szoval a kapcsolati dinamikaban lesz a problema

2019. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Kicsit bővebben:

pl előző barátomnál megismerkedtünk márciusba 1 látásos szimpátia, együtt dolgoztunk 1 napig, követkő nap rámírt a messengeren, 2 hétig randiztunk, 6.randin megcsókolt, gondoltam komoly a fiú, azért 6 randit várni egy csókra, ezután egy városba dolgozunk minden nap együtt mentünk autóval, fél órákat várt rám, mert én később végeztem, együtt ebédeltünk, együtt jöttünk haza, minden nap együtt voltunk este 8-9óráig egyikőnknél. Én rendszerint beadandót írtam, tanultam, néha képeket néztünk, 6 hét után feküdtem le vele elsőnek. Áprilisba elmentünk 1napos kirándulásra, akkor még kevésbé ismertük egymást, ő minden hétvégén programozni akart, koncertekre járni stb... nekem májustól június végéig erre nincs időm bocsi, unatkozott... nem volt időnk egymásra, de ő nagyon szeret és így tervez es úgy tervez..

Július első hete pihenőhét, vizsgaidoszak utani lazulas, julius 2. hetén elment 1 táborba, mikor hazaért szakîtott. Indok kevés a fizetese, masik varosba akar koltozni, nekem jo a munkahelyem, maradjak ott, valamit le kellene rakni az asztalra, es egyebkent is. Juli kozepe volt.

Oktoberbe osszejott egy 17 eves gimis lannyal. Akivel hetvegente programoznak; es ott volt a taborba, mint kiderult. En meg gratulaltam neki, es letiltott, koszonni se tud.

2019. nov. 20. 21:55
 28/37 A kérdező kommentje:

2. Baratom

Eletem nagy szerelme. Azt hittem.

O 140kmre tolem.

Hetvegente talalkoztunk, decembertol aprilisig tartott. Erettsegi elott voltam, tanultam meg akkor, nem tudtam hozza jarkalni o akkor volt 21, masfel honap utan fekudtunk le. Szakitottunk indok: nem tudtuk megismerni egymast a tavolsag miatt, de amugy ez nagyon rossz neki, es maradjak ilyen ertekes amilyen vagyok. Elkerultem Szegedre, ahova valosi egyetemre. Felkeresett neha neha nyaron, de hogy o nem mer es nem tudja mit gondolnek. Osszel detto ugyanez. Decemberbe talalkoztunk, hol akartam tole akkor valamit hol nem, de tetszett es beleeltem magam, azt gondoltam komoly. Hurra. Ja. ha ez ilyen nehezkes akkor jobb hagyni. 2 het utan osszejott egy lannyal, azota is egyutt vannak; en meg ilyet, mint nala azota se ereztem.

Azota engem kerdezget meg a csaladja is, de sose tolem, hanem a kozos ismerosoktol.

Nem hiszem el...

2019. nov. 20. 22:01
 29/37 A kérdező kommentje:

1 fiuval en szakitottam, mert sose szerettem szerelemmel

Az elso baratom nem illett hozzam, tobbiekkel randiztam es sose ereztem tobbet, hogy huhh basszus ebbol legyen kapcsolat

2019. nov. 20. 22:09
 30/37 anonim ***** válasza:

"Aranyos vagy" hogy ezeket leírod de ettől még együnk se ismer a továbbiakban sem.

3 kapcsolatot írtál le, lehet hogy 3x szerencsétlenségedre belenyúltál, próbálkozz még. Amúgy meg azokat kellene megkérdezni akikkel együtt voltál ők tudnak konkrétat.

Nem lehet hogy heves vérmérsékletű vagy és ez nem jön be sokaknak?

2019. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!