Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a fiúknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a fiúknak? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szőke vállig érő a hajam, kék a szemem, vékony vagyok, egyetemre járok, nyelvvizsgám van, jogsim, munkahelyem amit szeretek, szeretek cukrászdázni, filmeket nézni, olvasni, , emberekkel foglalkozok minden nap, joggal, emberek között vagyok, kedves és segítőkész vagyok másik szerint,

Miért mennek tönkre 3-4 havonta a párkapcsolataim? Miért nem kellek senkinek?

Azt veszem észre mindenki szakításkor dícsér, minden jó volt stb, de mind hülye indokkal szakít, ha nem a távolság, akkor azért, mert kevés a fizetése, így nem elég ő stb.. és összejön egy gimis lánnyal, vagy olyannal aki tudtommal nem is az esete, vagy aaa nem is tudom..


2019. nov. 20. 19:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
24%

Na, szóval hány privátot kaptál és hány emberrel álltál le beszélgetni? 100-ból hány pasi jön be? És milyen típusúak? Olyanok, akik pár hónapig használnak szexre, aztán dobnak?


Ééés amúgy most miért nincs itt egy női felhasználó sem, akik a férfiak hasonló kérdéseinél sorban írják, hogy íme egy újabb picsogás?

2019. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenkor miért jön senki azzal hogy napirinya?
2019. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
92%
Sok oka lehet, lehet a személyiséged olyan ami kis mennyiségben elmegy de mint egy kapcsolatban nagy mennyiségben túl sok, lehet hogy túl tökéletes vagy, így h nem ismerünk nem tudhatjuk pontosan. De valami biztos van ha szerinted szabályos 3-4honap alatt mind kifújt. f/26
2019. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem itt kénye rinyálni. Most meg a fogaid, borotváld le a szőrt a kezeidről, sötöbö...!
2019. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

#9


Áh, szép trollkodás :D

2019. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Most eppen 2 uzenetet kaptam es mindkettore valaszoltam par perc alatt es szoktam is mindenkinek mindenre, , embereknek elore koszonok

Nyilvan mindkettotol megkaptam, hogy bekepzeltseg, en pedig minkettonek leirtam, ha bekepzelt lennek nem jarnek pszichologushoz, mert onbizalmam aztan nincs!


100 fiubol nem tudom, hogy hany jon be

Es fiukbol olyan, akivel lehet egyuttmukodni hosszutavon es valami plusz legyen ami nagyon megfog ennyi :) nem gondolom ezt nagy elvarasnak :)

2019. nov. 20. 19:40
 17/37 anonim ***** válasza:
46%
Nem érsz rá ismerkedni, tehát a kapcsolatra sem, önbizalom hiányos vagy, amit kezelnek. Ezek pont elég indokok ahhoz, hogy ne te legyél a fiúk álma.
2019. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

3-4 havonta elteltével szakítás?

Mennyi idő után bújsz agyba velük?

Lehet hogy a teljesítményel van a baj.

2019. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

"Áh, szép trollkodás :D"

ismétlem magam, nem vagyok nagy felhasználója az oldalnak:)


Kérdező, téged meg nem ismer senki... valamit leírsz valahogy abból nem lehet semmit mondani.

Szerintem amúgy lehet az a probléma hogy magad tökéletesnek látod közben meg másra nem figyelsz.

2019. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Én tudom, mi a baj.
2019. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!