Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg jobban bejonnek a fiuknak az ilyen lanyok?

Figyelt kérdés
Sok fiubaratomtol hallottam mar hogy azok a csajok akiknek fiu tesojuk van nagyon jofejek. Sokkal jobban szot lehet erteni veluk. Ez tenyleg igy lenne ? Esztevettetek mar hasonlot? Mi lehet az oka? Ennyire ertenek a fiuk nyelven?
2020. febr. 20. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Hát, ez rám nem igaz, ugyanis a bátyám hozzám se szól (ha igen, akkor is csak ordibál), és egész nap kulcsra van zárva az ajtaja. Ez egy gyakori jelenség a fiú testvérek körében, sok barátnőmtől hallottam hasonlót.
2020. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Fordítva is így van, én már megfigyeltem. A pasik is sokkal jobban értenek a nőkhöz ha van lánytesójuk.


Megjegyzem, ez egyáltalán nem tinikategória, teljesen jó a kérdés.

2020. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Feleségemnek húga van a szeretőmnek meg nincs tesója
2020. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

azért ez nem egy nagyon bonyolult dolog.

Több interakció az ellenkező nemmel = jobban szót értesz velük. Hűha, azért nobelt ne remélj a felfedezésért. :D

2020. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszi a normalis valaszokat. 24eves vagyok es vannak ferfi barataim, akiktol ezt hallottam mar . Nem tudom miert lenne tini kategoria,attol mert “fiu” es “lany” szot hasznaltam?

Csak erdekelt ,hogy masoknak is feltunt -e hogy szimpatikusabbak -e a fiu testverrel rendelkezo lanyok... vagy hogy mitol mas egy olyan lany szemelyisege aki joban van a batyjaval/occsevel.

En egyke vagyok, es szerintem ez is befolyasolja neha a viselkedesemet egy parkapcsolatban es nem feltetlen jo iranyban.

2020. febr. 20. 23:28
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
"Esztevettetek mar hasonlot? " IGEN!!!" Esztevettetek" . Miért nem olvasod el amit kiirsz???????????????B+!
2020. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
🤦🏽‍♀️
2020. febr. 20. 23:35
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Helyből fel tudnék sorolni 20 olyan lányt, akinek fiú testvére van, és kb. az "inkább legyek homokos, mint hogy vele..." kategória.

Meg olyanokat is, akik teljesen jó fejek.

Nem, nem ezen fog múlni. Nem ettől lesz valaki szimpatikus, vonzó, jó arc.

2020. febr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10.# azért mert téged visszautasít egy lány, az nem egyenlő azzal hogy nem ért a fiúkhoz.
2020. febr. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen. Sokkal toleránsabbak a fiú testvérrel rendelkező lányok. Szerintem életképesebbek is.
2020. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!