Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Alapvetően nagyon zárkózott személyiség vagyok, apukám meghalt és amíg élt, addig is igyekezett távolmaradni bármiféle intimitástól tőlem. Azt éreztem hogy szeretett, dehát ahogy tudott: a távolból. 2 éve kimásztam egy 2 évig tartó szeretői viszonyból. Jelenleg nincsen párom és azt hiszem jobb is most egyedül. Viszont van valami, amit nem értek... Olyan szinten nem vagyok a férfiakkal való BÁRMIFÉLE kapcsolattartáshoz hozzászokva, hogyha egy is közülük, aki szingli és kicsit is jól vagy legalább átlagosan néz ki, elkezd velem beszélgetni vagy csak hozzám szól, azt érzem hogy vonzódom hozzá... Az egyetemen új vagyok és van egy csoporttársam (fiú), aki állandóan zavarba jön, ha ránézek, alapvetően kerüljük egymást. Nála is ezt élem meg... Zavarban vagyok, feszült leszek a társaságában és alig merek hozzászólni. Nagyon cikinek érzem ezt és remélem nem vagyok ilyesmivel egyedül... Köszi ha tudtok rá valami érdemlegeset válaszolni!
2020. febr. 20. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

De hisz magad irtad.

Apuddal sem volt jo a kapcsolatod.


Egy csaladban az apa adja a ffi mintat ami parvalasztasnal jol jönne ha megtanultad volna a masik nemmel a kommunikaciot meg eleve a kapcsolatot.


(Ennyit az azonos nemüek hàzassagarol is hogy mit okozna)

2020. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichológus, csoportterápia. De van sokkal jobb is, valami színjátszó, dráma csoport. Amúgy lazíts.

Próbáld meg nem figyelembe venni, hogy lány, vagy fiú. Beszélgess vele mindenféléről, természetesen, add magad, amilyen vagy. Egyetemen aztán akad elég téma.

A szeretői kapcsolatod miatt is belédragadtak a komplexusaid, hiszen ha valami egy nő önbecsülését tartósan nyomás alatt tartja, megtépázza, akkor az az.

Nem vállal fel a nyilvánosság előtt, nem vezet be az életébe, nem akar részt venni a te életedben, örökös várakozásra ítél, s valóban csak a tested kell, már, amikor kell.

Nem tudom, milyen pályára készülsz, de a drámapedagógia szak felvétele sokat segítene.


Aztán pedig az is fennáll, hogy ki vagy éhezve szeretetre, s ez a sebzett állapot meg is tévesztheti az ember érzékelését is. Olyasmit látsz bele a másikba, ami nem biztos, hogy benne van. Ez akaratodon kívül is meglátszik, s ettől ő is zavarba jön.

De az is lehet, hogy tetszel neki, keresi a lehetséget.

Magabiztosság, lazítás, a görcsöket hagyd el., derű.

A rágódást, túldimenzionálást eldobni.

Hagyd, hogy történjenek veled a dolgok.

2020. febr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!