Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori jelenség hogy a nők, főleg a fiatalok tartalék pasikat tartanak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon. Az "udvartartás" vagy a "holdudvar" kifejezéseket biztos hallottad már :D
2018. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Én tartalék nőket tartok.
2018. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
#2 De jó valakinek :D
2018. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezek a nők mocskosul visszaélnek a p1nájuk hatalmával.
2018. dec. 9. 11:48
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Én még élőben nem tapasztaltam ilyet. Aki “talonban” van tartva az nem kell és soha esélye se lesz mint férfi. Erről szól a barát zóna. De ez nem “tartalék” hisz soha nem lesz “csatasorba állítva
2018. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Más a barát zóna és más ez. Ebben az esetben a tartalék pasi azonnal szóba kerül, amint a királykisasszony nem érzi jól magát a bőrében a hapsija mellett. Ilyenkor jön a tartalék és kefél vele egy hatalmasat hogy a lányka újra boldog legyen és újra mehessen hazudni a pasijának arról hogy mennyire szereti.
2018. dec. 9. 11:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Tovabbra is azt tudom mondani hogy ilyet nem láttam. Olyat igen hogy a nő csalja a pasit random helyeken random emberekkel olyat is hallottam hogy állandó szeretője van de az sem az amiről te beszélsz. Illetve a 3. Verzió mikor effektív szex nincs de lelki “kielégülésre” jó a pasi de ez meg a barát zóna. Őszintén szólva elképzelni se tudom azt amiről beszélsz.
2018. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 sajnálom. Attól még létezik.
2018. dec. 9. 12:07
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Úgy képzeld el, hogy egy nemcsúnya, nemkövér, közepes mértékben társasági és szociális csajnak (tehát van azért ismerősi köre, eljár otthonról) is jó néhány srác van talonban az ismeretségi köréből, akikről tudja, hogy összejönnének vele, stb.
2018. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Elég gyakori, de ezt persze nem verik nagy dobra, sőt inkább rejtegetik.
2018. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!