Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a jelenség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség? Nagyon kezdem unni. Szóval hogy eddig szinte mindig az volt hogy aki bejön annak nem jövök és akinek én bejövök ő nem jön be.

Figyelt kérdés
Próbáltam az okokat megtalálni először gondoltam arra hogy nekem lennének nagyok az igényeim magamhoz képest aztán rájöttem hogy nem mert volt már hasonló külsejü barátnőm pl.Viszont azt se akarom elhinni hogy mindegyikőjüknek ekkora igényei voltak akik bejöttek.Mi lehet ez ?
2018. nov. 18. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A bejön alatt pontosan mit értünk? Optikailag tetszik nekem, emberileg tetszik nekem, a hülyesége 100%-osan egyezik az én hülyeségemmel vagy ezek öszessége?

32/f

2018. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy külsőre és belsőre is megfelelő volt ahhoz hogy párkapcsolat esélye meglegyen.
2018. nov. 18. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt pszichoszombratikus tulajdonságnak nevezik
2018. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Isten hozott a való életben. :D


Melyik vagy F vagy N? :)

2018. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"ezt pszichoszombratikus tulajdonságnak nevezik" Az mi?
2018. nov. 18. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj ide. Én nemrég hajtottam el egy magas, jóképű férfit. Hab a tortán, hogy negyvenes,elvált anyuka vagyok. Jobb pasi nálam, mármint amilyen én vagyok nőben és eléggé lelkesen érdeklődött. Nem volt vele semmi baj. Elvileg szabad vagyok és független, gyakorlatilag tetszik valaki, egy pocakos, ötven körüli pasi, akivel több, mint valószínű, hogy nem lesz semmi. Edzeni járunk együtt és mondanom sem kell, ilyenkor főleg értelmet nyer a házinyúlra nem lövünk szabály. Nehéz lenne valahol máshol ugyanilyen edzést találni. Szóval marad az, hogy kedvesen egymásra mosolygunk, és kész. Nem mernék kezdeményezni, ő meg vagy nem mer, vagy nem is akar, nem tudom. Igazából úgy érzem, szimpatikusnak tart, de úgy látszik, ez nem elég.


Csak azt akartam mondani ezzel, hogy lehetsz akármilyen jó pasi, lehet hogy független is a lány, de ő már másra vágyik. De ha nem is így van, lehet hogy nincs szikra. Nálam nagyon nehéz ezt elérni, és ez tényleg nem a külsőn múlik. (ez persze nem azt jelenti, hogy a külső egyáltalán nem számít, de olyan szempontból nem fontos, hogy ha valaki bejön, akkor több klasszissal jobb pasikat is elhajtok a fenébe)

2018. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!