Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedtem egy férfival,3szor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy férfival,3szor találkoztunk. Nekem nagyon bejön, meg úgy tűnt hogy kölcsönös. Egyik napról a másikra nem írt többé. Miért?

Figyelt kérdés
Írtam neki, pár szavas válaszok jöttek, úgyhogy hagytam. Szerintem megsértődött valamin. Miért nem tud túllépni ilyeneken? Miért kell megsértődni? Ő is mondott nekem olyat ami nem tetszett, mégis toletáltam. A pasikban miért nincs tolerancia?
2018. nov. 15. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Írj nekem, én szívesen visszaírok. :)

Nekem amúgy is hatalmas a tol eranciám ;)

2018. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Mert pasi. A férfiak mások, bennük van.
2018. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, massal is ismerkedett, es ot valasztotta.

A tolerancia pedig szubjektiv. Lehet, valami neki nem fert bele.

2018. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha pár szavas válaszok jöttek, akkor biztos nem jöttél be neki. Ha bejöttél volna, akkor több időt és fáradságot szánt volna rád.

Amúgy mit akartatok volna egymástól, ha már az első néhány levélváltásnál olyanokat írtok egymásnak, amin akár meg is lehet sértődni?

2018. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, ezek találkozásoknál voltak hogy pl poénkodtam a melegítőnadrágján otthon náluk. És akkor mi van? Meg kell sértődni? Ő is kinevetett engem, mégse durciztam. Amúgy 30as 40es évesek vagyunk, nem dedósok, ezért nem értem.
2018. nov. 15. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérj bocsánatot, pl "bocs ha megsértettelek valamivel".

Lehet hogy olyanon sértődött meg amit nem is vettél észre, és nem a melegítőnadrágon.

2019. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!