Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mennyire gyakori jelenség, hogy kevésnek érzik magukat egy férfihoz?

Figyelt kérdés

A fordított esetet ismerjük, egy önbizalomhiányos férfi csekély eséllyel indul a nők kegyeiért. De a nőknél ugyanez hogy zajlik? Ilyenkor még "puhíthatók" és lehet kapcsolat a dologból? Vagy be sem adják a derekukat? Esetleg ez már messziről lerí róluk, a kisugárzásukat negatívan befolyásolja és emiatt taszítja a férfiakat?


Lányok, nők, volt már veletek ilyen? Lett végül kapcsolat belőle(mert az udvarlás hatásos és kitartó volt), vagy rendszerint ugyanaz van, mint fordítva, hogy kapcsolat az ilyen helyzetből nem születik?



2018. szept. 24. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Ezt a ragályt azt hiszem, én terjesztem. Legalábbis, ha megjelenek egy társaságban, akkor hirtelen minden nő ezt szokta érezni. 😎
2018. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es arcod nem nagy kicsit??
2018. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Elég gyakori. Jellemzően ők azok, akik nem lépnek ki egy extrásan f@s kapcsolatból, hanem örömükben verik a s.ggüket a földhöz, hogy egy ilyen is jutott nekik.
2018. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

#1 vagyok.


Csak ironizálok, ezt hol 0%-ra értékelik, hol 100-ra. 😎

2018. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Inkább sok nak érzik magukat, és kevésnek a férfiakat. Ez a gyakoribb.
2018. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
100%
Simán születhet ebből kapcsolat ha a fiú kitartó és a lány meg szeretné a kapcsolatot csak az önbizalomhiánya miatt visszakozik. Ha a lány elkezd megbizni a fiúban és látja hogy a fiút boldoggá teszi egy idő után elkezd magabiztosabb lenni. Csak eleinte nagy szerepe van a fiúnak...rá kell jönni hogyan lehet megnövelnia lány önbizalmát és hogyan tudja elérni hogy bizzon benne
2018. szept. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Belülről nem érzem magam kevésnek senkihez, mert ez hülyeség, senki nem több vagy kevesebb, hanem mások vagyunk. Van akihez illünk, van akihez nem.

A külsőmet tekintve biztosan lennének fenntartásaim mert átlagos vagyok, van rajtam túlsúly is. De ott sem a férfihez érezném kevésnek magamat, hanem más nőkhöz, akik csinosabbak nálam. (és akik esetleg majd kellhetnek neki helyettem)

Egyszerűen eszembe sem jutna magam egy férfivel összevetni semmilyen szinten, értelmezhetetlen ez a dolog számomra.

2018. szept. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
#3: a valasok haromnegyedet a nok kezdemenyezik. Ez teny.
2018. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 a közhiedelemmel ellentétben sehol nincs statisztika arról, ki kezdeményezi a válásokat, csak azt lehet tudni, kik adják be az ezzel kapcsolatos papírmunkát. ha Béla lelép a titkárnőjével és a feleségére hagyja a gyerekeit, de kéne a gyerektartás, az asszony kénytelen beadni a válást még ha nem is akarta.
2018. szept. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!