Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Két szitut is felvázolok két különböző alternatívával, mindet többször teszteltem:

1) szórakozóhelyen adott egy 5 fős vagy annál nagyobb asztal társaság, akik min 20, de max 40%-a férfi, a többiek nők. (Statisztika alapján ez számomra az optimum)

a) odasétálok és az asztal mellett megkérdezem, hogy zavarhatok-e. Ekkor a válasz általában az, hogy mit szeretnék, ekkor kitalálok valami indokot és közlöm, hogy szeretnék a társasághoz csatlakozni =87% elutasítás.


b) odamegyek közéjük, és mint egy bunkó paraszt leülök, majd köszönés nélkül belekezdek egy teljesen lényegtelen csattanó nélküli sztoriba=29% elutasítás, maradék esetben először döbbent nézés, majd nevetés és utána jó beszélgetés


2) ugyan ez a szitu, csak a társaság áll és nem asztalnál ül:

a) 51% elutasítás

b) 3% elutasítás


Kérdésem az lenne, miért van az, ha taplo vagyok szívesebben beszélnek velem az emberek?

Ennek az egésznek mi köze az asztalhoz?

Mindezekből rám nézve mire lehet következtetni?



2019. szept. 22. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyen szituációk miatt kénytelenek a nők a bocs van barátom hazugságot hangoztatni.

Mert 1 italt nem tudnak úgy meginni, hogy a magadfajta ne mászna a nyakukra.

2019. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Egyszer sem mondta nekem senki, hogy "bocs van barátom". Szóval a következtetésed nem értem. Nyílván előbb velem szemben fogalmazódna meg ez bennük, aztán veled szemben. Vagy úgy gondolod, ez rejtett frusztrációt okoztam ezzel, amit feléd oldanak fel, felém pedig nem?


Egyébként is irreleváns az elutasítás tárgya. A kérdés az arányt milyen szociális viselkedési forma indokolja?

2019. szept. 22. 19:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A második esetben megdöbbennek. Majdhogy sokk alatt vannak, hisz te, aki ismeretlen fogod magad közéjük ülsz és nekiállsz beszélni.


Valahol bátornak találjuk az ilyet, és ha már megmerte tenni, miért ne beszélnének vele tovább. Max addig, amíg el nem küldenek.

Jobb esetben az ideig,a míg ott szándékoznak lenni.

2019. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek általában nem azért vannak társaságban, mert egy idegen zavaró embert szeretnének maguk körül. Az a, verzió az a kéregetős duma. A b, meg a laza, hülye, akivel hirtelen nem tudnak mit kezdeni.

Jobb lenne, ha inkább a saját barátaiddal foglalkoznál.

2019. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha állnak, akkor sokkal gyorsabban odébb lehet állni, ha ülnek az sokkal bizalmasabb kör.
2019. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb darab vagy, mint a társaság férfi tagjai, akkor félnek, hogy részegen verekedést provokálsz.


Ha nyeszlett vagy, akkor el fognak hajtani a faxba.

2019. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Megvan az a rész a Star Trek 1-böl mikor a csajt megkérdezik a kadéttársai hogy menyire zavarja őt az a fickó aki momentán most ült le mellé ?


Mire a válasz az hogy HUUUU DE MÉG MENNYIRE.

Először még megkérik a fickót hogy lépjen le.

Erre ő nem hajlandó.

Köv pillanatban 4 kigyúrt állat ököllel veri a gyereket de úgy hogy a jelenet végén véres szalvéták lógnak ki a fickó orrából.


Szóval ha meguntad az életed és hiányzik az intenzív osztály.

2019. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sztereotípia.

Alig az esetek 15%-ában akartak megverni.

2019. szept. 22. 20:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit te nem tudsz az csupán annyi, hogy amint elhagyod a B verzióban a társaságot egyből jön a "Ki a fszom volt ez az idióta? Megmondtam, hogy ne jöjjünk ide basszus, nem hiszem el, hogy mindig megtalálnak ilyen idióta barmok. Az ilyennek nem tűnik fel, hogy zavar másokat??"

Hozzánk is gyakran odajönnek ilyenek, igaz mi abszolút nem vagyunk toleránsak ilyen szempontból. Párommal mindig kommunikálunk szemmel, hogy most én küldjem el a francba vagy te fogod? Hogyha éppen van kedvünk szórakozni vele akkor úgy csinálunk mintha marhára élveznénk a társaságát és direkt kérdezgetjük minden hülyeségről, játszunk vele egy kicsit. De ettől még igazi bunkó, irritáló taplónak gondoljuk.

2019. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Sztereotípia. Alig az esetek 15%-ában akartak megverni."


Ezt majd mond el az "egyszer" eltört orrocskádnak meg a törött bordáidnak is. Szerinted miért vannak az efféle szórakozóhelyeket 2 méter magas kigyúrt szteroidozott állat kidobó emberek ?


Továbbá pont ezekért mennek az emberek inkább PRIVÁT házibulikba.


Mert a magadfajta sajnos túl hülye ahhoz hogy magától ráöljön hogy neki itt nem osztottak lapot.

2019. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!